آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , Sunday 13 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102194
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  آغاز ساخت ۲۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده مازندران

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ غلامرضا شریعتی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: فعالیت سازمان بسیج ورزشکاران در ایام ماه مبارک رمضان با قوت در مناطق سیل‌زده  پیگیری شده و تا پایان تیر موضوعات تعهد شده در سیل به انجام می‌رسد.

  وی خاطرنشان کرد: ساخت واحدهای مسکونی طی ۱۲۰ روز به اتمام می‌رسد در سیل ۴۵۰ گروه جهادی فعال بودند که متوسط هر نفر ۱۵ نفر هستند.

  رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران خاطرنشان کرد: عملیات بهسازی و بازسازی ۱۰۰ واحد مسکونی سیل‌زدگان در استان به اتمام رسیده است و متعهد شدیم که  ۳۶۱ واحد مسکونی را به سرانجام برسانیم که عملیات ساخت ۲۰۰ واحد شروع شده است.

  رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران خاطرنشان کرد: سال گذشته مجمع خیرین محرومیت‌زدایی استان که وظیفه جمع‌آوری اخذ مشارکت‌های مردمی را دارد در بخش مسکن حدود ۸میلیارد تومان از این ظرفیت برای ساخت خانه‌های محروم  استفاده کرده‌ایم.

  وی با اعلام اینکه سال گذشته  برای اجرای پروژه‌های عمرانی ۱۰ میلیارد تومان اعتبار در اختیار ما قرار داده شده است، گفت: با توجه به تلاش‌های انجام شده همه این اعتبار جذب شده است.

  شریعتی یادآور شد: به دنبال راه اندازی مشارکت مردمی در کمک به دولت برای اجرای پروژه‌های مختلف هستیم.

  وی ادامه داد: سال گذشته ۶ میلیارد تومان برای پروژه‌های محرومیت زدایی در استان هزینه شده است، افزود: پروژه‌های محرومیت زدایی در ۹ شهرستان را در دست اجرا داریم.

  مسؤول بسیج سازندگی استان مازندران درباره برنامه‌های سال جاری، گفت: راه اندازی هزار و ۳۵۰ کارگاه اشتغال‌زایی را در دستور کار داریم که برای اجرای منتظر ابلاغ اعتبارات در این بخش هستیم.

  وی در پایان با اشاره به قابلیت‌های بسیج سازندگی مازندران در ساخت پروژه‌های مختلف افزود: تعدادی از فرمانداران از ظرفیت این مجموعه به خوبی استفاده می‌کنند.

  برچسب ها :

  نظرات