آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 19 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102160
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  اختلاف سلیقه مسئولان موجب قرارگرفتن مردم مقابل هم نشود/ ضرورت توجه جدی به هشدار رهبری در خصوص سند ۲۰۳۰

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/حجت الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به دیدار فرهنگیان کشور با رهبری اظهار کرد:عمق سخنان راهگشای رهبری در دیدار با برگزیدگان آموزش و پرورش محل تامل و دقت نظر همه جانبه می‌باشد.
  وی افزود:این مواضع دقیق،علمی،تخصصی با همه جانبه‌نگری منشوری برای اجرا در دستگاه بزرگ تعلیم و تربیت کشور بوده و خطیرترین و مهمترین وظایف برای هدایت آینده نسل جوان می‌باشد.
  موسوی با توجه به فرمایشات رهبری درباره وظایف معلمان درتداوم انقلاب و جهت گیری‌های انقلابی،عنوان کرد:درتحقق اهداف گام دوم انقلاب وظایف بسیار سنگین و مهم برای معلمان تبیین شده و آموزش و پرورش و کادر خدوم آن امانتدار انسان و تربیت کننده نسل‌های این کشور بوده و باید با شناخت ترفندهای دشمن دست رد به طراحی‌های وارداتی چون اهداف مستتر در سند منحوس و ننگین ۲۰۳۰ زده و با تربیت نسل دین‌مدار،انقلابی،دانا،پرهیزکار،شجاع و اهل اقدام به وظایف خود عمل کند.
  وی تصریح کرد:در دیدگاه حضرت آقا معلم پایه ریز تمدن اسلامی است و سند تحول آموزش و پرورش باید با جدیت پیگیری شود که اجرای این سند روحیه انقلابی می‌خواهد و خداوند متعال از تضعیف کنندگان روحیه انقلابی نخواهد گذشت.
  امام جمعه محمودآباد در خصوص رسیدگی به وضعیت زندگی فرهنگیان از دیدگاه رهبری،خاطر نشان کرد:وضعیت معیشت معلمان باید طوری برنامه‎ریزی شود که عزت نفس معلم حفظ و شرف او مورد تعرض قرار نگیرد و این کار نشاط انگیز بایستی ادامه داشته باشد.
  این مسئوول درباره اقدامات دشمن در این شرایط و وظایف مردم و مسئوولین یادآور شد:دشمن ما از همه طرف مشغول تهاجم و تدارک دشمنی از لحاظ اقتصادی،نفوذ اطلاعاتی،ضربه زدن در فضای مجازی بوده و این دشمن که آرایش جنگی گرفته باید ملت آرامش لازم را بگیرد چون نظامیان حواسشان جمع هست و در این شرایط حفظ وحدت بسیار ضروری بوده و بخاطر اختلاف سلیقه مردم در مقابل هم قرار نگیرندو به فضل الهی دشمن درمشغول کردن ذهن‌ها موفق نشده و این اقدامات به ضرر او تمام می‌شود.
  موسوی با اشاره به اوضاع این روزهای ونزوئلا بیان کرد:حاکمان آمریکا بدون توجه به قوانین حاکم بر روابط دولت‎ها و ضوابط بین‎المللی در رسمیت داشتن دولت‌های قانونی بر کشورشان بصورت علنی به دخالت در کشور انقلابی ونزوئلا پرداخته و بی پروا خواستار سرنگونی دولت متکی به آراء اکثریت شده و با زاه‌اندازی کودتا خط اغتشاش و بی ثباتی در این کشور را تعقیب می‌نماید.
  وی اضافه کرد:رئیس جمهور و وزیر امورخارجه دولت استکباری و هرج و مرج طلب ایالات متحده با زیر پا گذاشتن همه مقررات بین‌المللی با خط و نشان کشیدن‌ها درصدد انهدام زیرساخت‌های یک کشور و خونریزی مردم و به جان هم انداختن یک ملت بوده است.
  امام جمعه محمودآباد در پایان گفت:باید آگاهان جهانی و وجدان‌های بیدار چاره‌ای برای این همه قلدری،ستمگری و مقابله با حاکمیت‌های مردمی،اندیشیده و باید این وحشی‌های مدعی دموکراسی و حقوق بشر به سر جای خود نشانده و شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل در آزمون بزرگی قرار گرفته که امید است برای یکبار هم شده تصمیم عاقلانه‌ای بگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات