آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 12 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102158
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود > سیاسی
 •   

  خطیب جمعه سرخ رود:

  بسیاری از مسئولان طعم فقر را نچشیدند/ پرهیز از بگو مگوهای سیاسی در شرایط امروز جامعه

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه های این هفته نماز جمعه بخش سرخ رود به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با فرهنگیان و معلمان اشاره کرد و گفت: رهبری عزیز معلمان را هویت ساز فرهنگی قلمداد کردند و فرمودند دلیل تأکید بر اجرایی شدن سند ۲۰۳۰ آن است که آموزش و پرورش مناسبات فکری شاگردان را جوری تنظیم کند که اساس زندگی شان تفکر غربی باشد.

  وی افزود: این یعنی شما سرباز درست کنید برای انگلیس و آمریکا که آدم کش تربیت می کنند و آدم می کشند، بنابراین ابلاغ سند تحول آموزش و پرورش کافی نیست بلکه باید اجرایی شود.

  خطیب جمعه سرخ رود با تاکید بر اینکه مسئولان باید روحیه انقلابی و جهادی داشته باشند، خاطرنشان کرد: سیاسی بازی ها و سیاسی کاری ها را کنار بگذارید و برای خاطر خدا، رضای خدا حرف بزنید نه برای جلب توجه مردم، خودمان را فریب ندهیم؛ بفهمیم چه کار می کنیم؟ بفهمیم چه می گوییم و چه حرکتی می کنیم.

  موسوی آملی ادامه داد: همه باید به وظایف خود عمل کنند تا بتوانیم بی عدالتی ها را کنار بگذاریم، اختلاف سلیقه اشکالی ندارد اما نباید زیاده روی کرد.

  وی با اشاره به تحرکات دشمن در شکل های مختلف اظهار کرد: آرایش دشمن طبق فرمایش حضرت آقا، آرایش جنگی است، در میدان های سیاسی و اقتصادی، ملت و مسئولان با وحدت کلمه خود را آماده کنند و وارد میدان شوند.

  خطیب جمعه سرخ رود گفت: آنهایی که در داخل کشور موج احتمال مذاکره بین ایران و آمریکا را راه انداخته اند از روزنامه های زنجیره ای اصلاحات تا ساز جدید غربگرایان بدانند ملت غیور ایران در مقابل این تحریم ها ۴۰ سال مقاومت کردند و این تحریم ها تازگی ندارد و طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور وقت آمریکا دستکش چرمی را برداشته و با دست های چدنی وارد مبارزه با نظام مقدس اسلامی شده است.

  موسوی آملی خطاب به مسئولان بیان داشت: مسئولین باید در این برهه حساس، بگو و مگوهای سیاسی را کنار بگذارند چرا که مردم نیازمند کار و تلاش مسئولان هستند.

  وی اضافه کرد: مسئولان باید جلوی روحیه حیوانی و موش گونه برخی افراد در جامعه اسلامی که بدنبال احتکار کالاهای مورد نیاز مردم هستند را بگیرند

  خطیب جمعه سرخ رود با بیان اینکه راه حل بسیاری از مشکلات کشور ارج نهادن به کارگر است، خاطر نشان کرد: اگر مسئولان معنی فقر را می فهمیدند بیشتر تلاش می کردند چرا که با جیب خالی ممکن نیست در مقابل استکبار بایستیم، قیام و ایستادگی ملت در سایه این است که دست و جیبش پر باشد.

  موسوی آملی در پایان اظهار کرد: با مردم صادق باشید و از امکانات و ظرفیت های موجود برای رونق تولید قدم بردارید و دست محتکرین و دلالان را قطع کنید تا این ملت عزیز ستون فقراتشان نشکند.

  برچسب ها :

  نظرات