آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 12 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102128
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  اهدای ۱۱ جهیزیه برای نوعروسان مناطق سیل‌زده در مراسم بزرگداشت شهدای خانطومان

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ فرشته پازوکی اظهار کرد: بسیج جامعه زنان سپاه کربلا با همکاری لشکر مردمی حضرت زینب (س) و خیرین از همان ساعات اولیه سیل اقداماتی از جمله تأمین وسایل اولیه، غذای آماده، نان و موارد مورد نیاز سیل‌زدگان را انجام دادند.

  وی با بیان اینکه پس از آن جمع آوری نقدی و غیر نقدی آغاز شد، افزود: حدود ۴ میلیارد تومان جمع‌آوری شد که پخت غذای گرم و توزیع آن، تهیه جهیزیه برای نوعروسانی که جهیزیه خود را در سال از دست دادند توسط لشگر مردمی حضرت زینب و خیرین و بسیج سپاه کربلا انجام شد.

  مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه کربلای استان مازندران ادامه داد: در روز نیمه شعبان ۱۰ جهیزیه برای نوعروسان همراه با ۵۰۰ غذای گرم و حدود ۲۰۰ بسته سبد کالا به ارزش ۲۰۰ هزار تومان در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفت.

  پازوکی افزود: امروز همزمان با اردیبهشت مقاومت و بزرگداشت شهدای خانطومان، ۱۱ جهیزیه برای نوعروسانی که در سیل جهیزیه خود را از دست دادند از طرف لشکر مردمی حضرت زینب(س) و خانواده‌های شهدای خان‌طومان و خیرین در شهرستان سیمرغ به نوعروسان اهدا و همچنین تعداد ۱۰۰ سبد کالا با قیمت ۲۰۰ هزار تومان توزیع می‌شود.

  وی با بیان اینکه در تهیه جهیزیه نوعروسان لشکر مردمی حضرت زینب (س) به صورت ویژه دخیل است، خاطرنشان کرد: از این ۱۱ جهیزیه ۵ جهیزیه برای شهرستان سیمرغ، ۲ جهیزیه برای نکا، ۲ جهیزیه سوادکوه، یک جهیزیه ساری و یک مورد هم برای شهرستان میاندرود است.

  به گزارش فارس، جهیزیه‌های نوعروسان امروز از سپاه مقاومت ناحیه ساری به شهرستان سیمرغ اعزام شد تا عصر امروز بعد از مراسم بزرگداشت شهدای خانطومان، در این شهرستان به سیل‌زدگان اهدا شود.

  برچسب ها :

  نظرات