آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , Wednesday 16 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102084
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  خدمت‌رسانی روزانه هر کارگر میوه و تره بار به ۱۴۰ شهروند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سید سعید راد افزود: کارگران، در خط مقدم خدمت به مردم قرار دارند و به عنوان ستون های اصلی این مجموعه، سرمایه واقعی مدیریت شهری هستند.

  وی با شاره به اینکه بار خدمت در شهرداری تهران بر شانه های کارگران قرار دارد که برای کسب روزی حلال و خدمت به مردم به صورت شبانه روزی در تلاش هستند، اظهار کرد: همه بخش های شهرداری تهران از جمله سازمان مدیریت میادین، یک هدف واحد دارند و آن، خدمت گزاری هرچه بهتر و بیشتر به مردم است.

  راد با بیان اینکه در جهت تحقق این مأموریت مشترک، مدیران، کارمندان و کارگران شهرداری تهران همچون اعضای یک خانواده در کنار هم هستند، تصریح کرد: اما کارگران در صف اول خدمت رسانی به مردم ایستاده‌اند و بار سنگین‌تری را بر دوش می‌کشند.

  وی با اشاره به اینکه در حال حاضر، ۵۷۲۱ کارگر در ۲۴۶ میدان و بازار میوه و تره بار واقع در ۲۲ منطقه تهران طی هفت روز هفته مشغول به کار هستند، اظهار کرد: این کارگران در روزهای عادی، روزانه به ۸۰۰ هزار مراجعه کننده و در روزهای نزدیک به عید نوروز و اعیاد خاص، روزانه به یک میلیون و ۲۰۰ هزار مراجعه کننده خدمات ارائه می‌دهند.

  راد با بیان اینکه هر کارگر در میادین و بازارهای میوه و تره بار به طور متوسط روزانه به ۱۴۰ مراجعه کننده خدمت می‌کند که این امر، نشان از بهره‌وری بالای کارگران در این مجموعه دارد، تصریح کرد: هم اکنون بخش قابل توجه‌ای از صدها هزار مشتری روزانه میادین و بازارها را کارگران و خانواده‌های آنها تشکیل می‌دهند که مایحتاج روزانه و هفتگی خود را از این مراکز خدماتی تهیه می‌کنند.

  مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان با تأکید بر اینکه با تدابیر شهردار محترم تهران و حمایت شورای شهر، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار سهم انکارناپذیری در سبد خانوارهای شهری ایفاء می‌کند، خاطرنشان کرد: تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا سفره خانواده‌ها با خرید از میادین و بازارهای میوه و تره بار که محصولات آنها از کیفیت مطلوب، تنوع قابل قبول و قیمت مناسبی برخوردارند، کوچک‌تر نشود.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات