آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ , Monday 19 April 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101773
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  با برد در بازی فینال؛

  بسکتبالیست های نوجوان محمودآبادی قهرمان لیگ مازندران شدند/ درخشش جام طلایی در محمودآباد

  به گزارش آوای شمال؛

   آوای شمال/ دیدار برگشت فینال لیگ برتر بسکتبال مازندران در مجموعه ورزشی شهید رجایی شهرستان محمودآباد برگزار شد که تیم بسکتبال محمودآباد با برتری ۶۸ بر ۴۱ مقابل تنکابن، قهرمان لیگ برتر بسکتبال مازندران شدند.

  در این دوره از مسابقات ۱۰ تیم در دو گروه(تیم های آمل، ساری، قائمشهر، بهشهر و بابلسر در گروه اول و محمودآباد، نوشهر، رامسر و تنکابن در گروه دوم) با هم به رقابت پرداختند که پس از پایان مسابقات، تیم های محمودآباد، تنکابن و آمل به ترتیب اول تا سوم شدند.

  سرمربی تیم بسکتبال محمودآباد در گفت و گو با خبرنگار آوای شمال اظهار کرد: در اویل بازی بازیکنان استرس فراوانی داشتند اما رفته رفته نبض بازی را در دست گرفتند و با عوض کردن تاکتیک در کوارتر دوم به طور کامل بر بازی مسلط شدیم.

  حسین رضایی ادامه داد: در سه بازی قبلی که مقابل تیم تنکابن داشتیم در بازی اول ۶۰ بر ۶۰، در بازی دوم ۷۵ بر ۵۶ و در بازی سوم ۶۰ بر ۵۹ پیروز شدیم.

  وی در رابطه با سایر بازی های تیم محمودآباد در لیگ بسکتبال استان گفت: در تمام بازی ها لیگ امسال پیروز میدان بودیم و اکثر بازی ها را با اختلاف بالای ۲۰ امتیاز بردیم که این نشان دهنده پیشرفت خوب بسکتبال محمودآباد نسبت به سایر تیم های قدرتمند است.

  رضایی خاطرنشان کرد: در طی ۱۲ سال مربیگری خود موفق به کسب مقام های دوم و سوم شدم اما امسال اولین بار است که توانستم با تیم بسکتبال محمودآباد مقام اول را کسب کنم.

   مائده ابراهیمی خبرنگار آوای شمال 

  برچسب ها :

  نظرات