آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ , Thursday 23 September 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101580
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ آبان, ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > خبر برگزیده
 •   

  ‍ فرماندار محموآباد بیان کرد:

  مهمترین مولفه قدرت ایران اسلامی همراهی مردم است

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در جلسه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور مدیران ادارات شهرستان در سالن شماره دو بخشداری مرکزی برگزار گردید طی سخنانی با اشاره به اینکه اکثر حکومت ها و انقلاب ها با دو چالش داخلی و خارجی برای بقاء روبرو هستند گفت: ۲۱ تمدن بزرگ دنیا بر اساس اختلافات و شکاف های داخلی ازبین رفتند و توجه به چالش ها و رفع مشکلات داخلی هر حکومتی را از تهاجم خارجی مصون می دارد.

  فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه جدی به سه اصل استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی گفت: برای تحقق این انقلاب خیلی هزینه شده و خون های زیادی ریخته شده و امروز بر همه آحاد جامعه واجب است از این چارچوب و اصول خارج نشوند.

  نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد مهمترین مولفه قدرت ایران اسلامی را همراهی مردم دانست و گفت: در طول تاریخ پر فراز ونشیب انقلاب اسلامی مردم ایران در تمامی صحنه ها و رویدادهای مهم انقلابی حضور داشته و همراهی کردند و حتی از کوتاهی مسئولین نیز چشم پوشی کرده اند.

  یحیی یوسف پور در ادامه سخنان خود در این جلسه با اشاره رجز خوانی و رفتار خارج از عرف و اصول جهانی ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت: تنها باید با وحدت و همدلی که مورد تاکید مقام معظم رهبری و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی می باشد از تهدیدها و تحریم های بین المللی برون رفت.

  وی در بخش پایانی سخنان خود در این جلسه با اشاره به چهل سالگی انقلاب گفت: در طول ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی اقدامات و دستاوردهای خوبی صورت گرفته که باید به سمع و نظر مردم رساند شود تا رسانه های معاند تنها به نمایش کاستی ها و کمبودها نپردازند و ناامیدی را در جامعه تزریق ننمایند.

  در پایان این جلسه احکام مسئولین کارگروه های ۱۸ گانه ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان محمودآباد ابلاغ و مسئولین کارگروه ها به تشریح گزارش اقدامات و برنامه های در دستور کار خود پرداختند.

  برچسب ها :

  نظرات