آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 12 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100705
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  تردد پرحجم خودروها به سمت شمال در محورهای مازندران/ کندوان روزهای پایانی سال ۹۶ یک‌طرفه می‌شود

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به سمت شمال به‌صورت پرحجم است و از لحاظ جوی نیز مشکلی نداریم.

  وی با بیان اینکه تردد تریلی،کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، اظهار کرد: محور کندوان از ساعت ۱۸ تا ۶ روزهای دوشنبه ۲۸، سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه سال جاری و همچنین از ساعت ۱۵ تا سه بامداد روزهای چهارم، ۱۲، ۱۳ و ۱۷ فروردین ماه یک‌طرفه خواهد بود.

  رئیس پلیس راه مازندران به ممنوع بودن تردد تریلی از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت روز‌های یک‌شنبه ۲۷، دوشنبه ۲۸ و سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه سال جاری و همچنین روز‌های چهارم،۹، ۱۰، ۱۶ و ۱۷ فروردین ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

  این مسؤول درباره یک‌طرفه شدن محور هراز، یادآور شد: محور هراز از ساعت ۱۵ روز جمعه سوم، شنبه چهارم، یک‌شنبه ۱۲، دوشنبه ۱۳ و جمعه ۱۷ فروردین ماه سال ۹۷ تا ساعت دو بامداد روز بعد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  قدمی بیان کرد: تردد تمامی تریلی‌ها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه سال جاری، از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه ۲۹ تا چهارم و همچنین روز‌های ۹ و ۱۶ فروردین ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع اعلام شده است.

  وی با اعلام اینکه طرح نوروزی پلیس راه مازندران از ۲۴ اسفند ماه سال جاری آغاز شده است، مطرح کرد: ۵۰۰ مأمور پلیس راه در این طرح فعال هستند.

  رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: توصیه ما به رانندگان این بوده که با صبوری و پرهیز از عجله و شتاب در محورهای مازندران تردد کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات