آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ , Sunday 13 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100691
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  سرویس دهی دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی در ایام نوروز

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ سردار احمد دولتخواه اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی و در راستای خدمات دهی مناسب به هموطنان عزیز، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) دایر بوده و به صورت شیفتی آماده ارائه خدمات هستند.

  وی خاطر نشان کرد: ارائه خدماتی مانند اجرائیات (صدور برگه خلافی)، رسیدگی به تخلفات رانندگی، صدور گذرنامه، گواهینامه و تمدید آن، مشمولان نظام وظیفه، اماکن عمومی و سایر خدمات الکترونیک انتظامی در این دفاتر انجام می شود.

  معاون فناوری و اطلاعات ناجا تصریح کرد: در تعطیلات نوروزی دفاتر خدمات الکترونیکی انتظامی برای ارائه خدمات به هموطنان و مسافران نوروزی از ساعت ۹ الی ۱۴ هر روز به صورت شیفتی مشغول ارائه خدمات به شهروندان هستند.

  سردار دولتخواه یادآور شد: تیم های ارزیاب نیز برای افزایش رضایتمندی هموطنان عزیز و مسافران نوروزی وظیفه بازرسی از وضعیت و نحوه خدمات دهی دفاتر الکترونیک خدمات انتظامی را در ایام نوروزی بر عهده دارند.

  این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: هموطنان عزیز و مسافران نوروزی می توانند برای ارائه گزارش، انتقادات، پیشنهادات و یا رفع مشکلات از نحوه خدمات دهی دفاتر پلیس + ۱۰ با شماره تلفن ۸۸۸۸۵۴۱۹ بازرسی شرکت پژوهش و یا تلفن ۱۹۷ تماس بگیرند.

  وی اضافه کرد: هزار و ۴۱ دفتر خدمات الکترونیک انتظامی در سراسر کشور فعالیت دارند که از این تعداد ۵۷۵ دفتر در قالب شیفت بندی ایام نوروز فعالیت می کنند.

  سردار دولتخواه در خاتمه گفت: آدرس و لیست شیفت بندی دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس + ۱۰) برای هموطنان عزیز و مسافران نوروزی از طریق پایگاه اطلاع رسانی پلیس  WWW.epolis.ir و WWW.Police.irقابل احصاء است.

   

  برچسب ها :

  نظرات