آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ , Wednesday 16 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100684
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد خبر داد

  عرضه ۹۵ تن اقلام مصرفی در تنظیم بازار محمودآباد

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ احمد صادقی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: تنظیم بازار مجموعه سیاست گذاری و فعالیت‌هایی است که به منظور ایجاد ثبات در بازار و جلوگیری از نوسانات قیمت برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان اعمال می‌شود.

  وی افزود: در این راستا با عنایت به لزوم تنظیم بازار از کالاهای اساسی در ایام پایانی سال به منظور جلوگیری از افزایش و نوسانات کاذب قیمت، ضمن رعایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بوده است.

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد با اشاره به اینکه امسال نیز با پیگیری سازمان جهاد کشاورزی ذخیره سازی میوه و اقلام پروتئینی انجام گرفته بطوریکه در مرحله اول توزیع ۱۴۰ تن گوشت قرمز، یک‌هزار و ۱۴۰ تن گوشت مرغ، ۷۵ تن تخم‌مرغ، ۵۰۰ تن پرتقال و ۵۰۰ تن سیب از سوی سازمان به شهرستان‌ها تخصیص یافته است.

  وی با بیان اینکه از امروز تا ۱۵ فروردین در ۴ نقطه از شهر تنظیم بازار انجام می‌شود، عنوان کرد: ۱۸ تن سیب، ۱۸ تن پرتقال، ۶ تن گوشت قرمز، ۵۰ تن گوشت مرغ و ۳ تن تخم‌مرغ سهم شهرستان محمودآباد است.

  صادقی خاطرنشان کرد: در صورتی که در پخش گوشت مرغ دچار کمبود شویم به صوت سیار با کانتینر نسبت به توزیع آن اقدام می‌کنیم.

  این مسؤول تصریح کرد: این مدیریت ضمن هماهنگی لازم ازآمادگی توزیع گوشت قرمز با قیمت فروش ۲۲۶ هزار ریال، گوشت مرغ با فروش ۶۲ هزار ریال، تخم مرغ با فروش ۱۲۶ هزار ریال، پرتقال با فروش قمیت ۱۷ هزارو ۵۰۰ ریال و سیب با فروش قیمت ۲۴۰ هزار ریال می باشد.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد در پایان گفت: عاملین به غیر از سیب و پرتقال که از سوی اداره تنظیم بازار در سطح شهرستان در حال توزیع می‌باشد، می‌توانند با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی و دریافت معرفی نامه اقلام مورد نیاز را جهت عرضه در بازار این شهرستان در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

  برچسب ها :

  نظرات