آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ , Saturday 12 June 2021
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 100661
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  دو سناتور آمریکایی وعده دادند از منافقین برای تغییر نظام ایران حمایت کنند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ چند سناتور کنونی و پیشین آمریکایی در دیدار با برخی از عناصر وابسته به گروهک منافقین مستقر در آمریکا متعهد شدند که با هدف تغییر نظام ایران، از این گروهک و دیگر مخالفان جمهوری اسلامی بیش از پیش حمایت کنند.

  به نوشته وبگاه «صدای آمریکا»، سناتور جمهوری‌خواه «جان بوزمن» و سناتور دموکرات «بن کاردین» پنج‌شنبه گذشته در یکی از ساختمان‌های سنای آمریکا در جمع اعضای یک گروه وابسته به گروهک منافقین سخنرانی کردند.

   


  سناتور کاردین

   

  بر اساس این گزارش، سناتور کاردین، اهل ایالت مریلند در سخنرانی خود از برنامه راهبردی علیه جمهوری اسلامی سخن گفت و افزود که عضویتش در کمیته روابط خارجی سنا این امکان را به او می‌دهد که با استفاده حربه «حقوق بشر» به ایران فشار بیاورد.

   


  سناتور بوزمن

   

  سناتور بوزمن، اهل ایالت آرکانزاس و دیگر سخنران این مراسم نیز به حمایت و کمک به منافقین برای تغییر نظام ایران اشاره و گفت: «اهمیت این مسئله را درک می‌کنم و متعهد به کمک در این مسئله هستم.»

  بر اساس این گزارش، «جو لیبرمن» سناتور پیشین آمریکایی و از حامیان پرو پا قرص منافقین و مدیر گروه ضد ایرانی «متحد علیه ایران هسته‌ای» (UANI) که از دیگر حاضران این مراسم بود، از ۲ سناتور و دیگر اعضای کنگره خواست با منافقین رابطه برقرار کنند.

   


  جو لیبرمن

   

  وی در سخنان خود به نقش منافقین در آشوب‌های چند ماه قبل در ایران اشاره کرد و گفت اکنون «فرصت خوبی» برای کنگره و دولت آمریکا پیش آمده تا برای تغییر نظام ایران تلاش کنند.

  ژنرال «جیمز کانوی» از فرمانده‌هان پیشین تفنگداران نیروی دریایی آمریکا و از دیگر هواداران گروهک منافقین نیز خواهان حمایت معنوی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از منافقین شد و از دولت این کشور خواست به حمایت معنوی از آشوبگران در ایران ادامه دهد.

   

  برچسب ها :

  نظرات