آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9998
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کلاه‌کج: گل من تقدیم به خانواده‎ و پسرم آرسن

  آوای شمال/ کلاه کج در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه” گفت: اولاً من تشکر می‌ کنم از کادرفنی قبلی برای زحماتی که برای ما کشیدند و دوست داشتند که تیم نتیجه بگیرد اما خب به خاطر مشکلات مالی ای که وجود داشت بازیکنان از لحاظ روحی روانی خوب نبودند. با آمدن فرهاد کاظمی ما تمرینات […]

  آوای شمال/ کلاه کج در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه” گفت: اولاً من تشکر می‌ کنم از کادرفنی قبلی برای زحماتی که برای ما کشیدند و دوست داشتند که تیم نتیجه بگیرد اما خب به خاطر مشکلات مالی ای که وجود داشت بازیکنان از لحاظ روحی روانی خوب نبودند. با آمدن فرهاد کاظمی ما تمرینات آنچنانی هم نکردیم، بحث مالی هم که نبوده اما از لحاظ روحی روانی آقای کاظمی بچه ها را از صفر به ۱۰۰ برد تا جایی که ما در این بازی می‌ توانستیم چند گل دیگر هم به پدیده بزنیم.

  ملوان را باید شکست می‌ دادیم

  ۳ دیدار نخست ما برابر تیم های سختی بود، مثل فولاد، ذوب‌آهن و ملوان اما در حقیقت ما می‌ توانستیم بازی با ملوان را ببریم. اما متاسفانه هر ۳ دیدار را باختیم و ۹ امتیاز از دست دادیم. در حال حاضر اختلاف امتیاز ما با تیم نهم جدول ۴ امتیاز است. دور از ذهن نیست که ما بتوانیم در دیدارهای باقیمانده امتیازات لازم را کسب کنیم و بتوانیم در جدول تک امتیازی شویم.

  درد کشیدم، گریه کردم اما آرسن به من امید داد

  بعد از فوت پدرم سال گذشته روحیه خیلی بدی داشتم و حتی یک نیم فصل از فوتبال دور بودم. تنها امید من پسرم آرسن بود که مسکن تمام دردهای من بود. او خیلی خوش خنده است هر وقت که ناراحت بودم و غصه می‌ خوردم و به چهره او نگاه می‌ کردم، لبخندش من را به زندگی امیدوار می‌ کرد. من در سال گذشته خیلی درد کشیدم، تنهایی بدنسازی می‌ کردم و گریه می‌ کردم. خیلی درد کشیدم پسرم آرسن خیلی به من امیدواری داد.

  یک نیم فصل دور از فوتبال بودم

  کلاه کج در پاسخ به این سوال که شاید حضور لطیفی تنها به این دلیل بوده که او دوباره به فوتبال برگردد جواب داد که؛ من یک نیم فصل دور از فوتبال بودم، شرایطم از لحاظ روحی روانی بد بود. در نیم فصل پیشنهادهای دیگری هم داشتم که ترجیح دادم در راه‌آهن باشم. در نهایت همه بچه ها زحمت کشیدند و یک دل بودند تا بتوانیم جایگاهمان در جدول را درست کنیم.

  پاس رضائیان حیف بود گل نشود

  در مورد گلم هم باید بگویم همانطور که قبل از بازی گفته بودم هیچ فرقی نمی‌ کند چه کسی گل بزند اما پاسی که رامین رضائیان داد حیف بود اگر تبدیل به گل نشود. برای همین هم من با یک ضربه برگردان آن را به گل تبدیل کردم مهم این است که خدا را شکر توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و به آینده امیدوار باشیم. همانطور که قبل از این بازی گفته بودم، ما ۱۰ بازی فینال داریم که یکی از آنها را پشت سر گذاشتیم باید به ۹ بازی آینده هر کدام به شکل بازی پایانی نگاه کنیم. گلم را به خانواده ام و پسرم تقدیم می‌ کنم.

  برچسب ها :

  نظرات