آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ , Thursday 23 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99835
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  لیگ دسته یک فوتبال/

  تساوی نساجی و برد خونه به خونه مقابل حریفان

  تیم‌های نساجی و خونه به خونه در رقابت‌های امروز لیگ دسته یک فوتبال کشور مقابل حریفان به تساوی و برد رسیدند.

  آوای شمال/ تیم‌های نساجی و خونه به خونه در رقابت‌های امروز لیگ دسته یک فوتبال کشور مقابل حریفان به تساوی و برد رسیدند.

  تیم فوتبال نساجی مازندران توانست با درخشش محمد عباس‌زاده، بازی باخته را با تساوی عوض کند و یک امتیاز از تبریز به اندوخته‌های خود بی‌افزاید.

  تیم فوتبال نساجی مازندران با ترکیب مجتبی روشنگر، مرتضی غلامعلی‌تبار، محمدرضا خرسندنیا، محمد آشتیانی، حسن نجفی، محمود خمیسی، مجید بهروزی، محمد رحمتی، محمد عباس‌زاده، احسان پیرهادی و مجتبی محبوب‌مجاز و با هدایت داوود مهابادی وارد میدان شد.

  بازی با سوت داور آغاز شد و دو تیم بازی درگیرانه و فیزیکی را شروع کردند که نتیجه آن دریافت یک کارت زرد توسط حسن نجفی، بازیکن تیم نساجی به دلیل تمارض بود.

  بازی در میانه میدان دنبال می‌شد تا اینکه علی محمدی در دقیقه ۲۸ بازی از پشت محوطه جریمه و با یک شوت کات‌دار گل نخست تیم شهرداری تبریز را به ثمر رساند و بازی با همین نتیجه در نیمه نخست به پایان رسید.

  بازی در نیمه دوم در حالی آغاز شد که علی نظری با ضربه سر گل دوم تیم شهرداری را به ثمر رساند و بعد از آن شاگردان مهابادی به آب و آتش زدند تا گل‌های خورده را جبران کنند و محمد عباس‌زاده در دقایق ۶۸ و ۷۴، دو گل برای نساجی به ثمر رساند تا دوباره امید را برای ببرها زنده کند.

  تیم فوتبال نساجی مازندران توانست با درخشش محمد عباس‌زاده، بازی باخته را با تساوی عوض کند و یک امتیاز از تبریز به اندوخته‌های خود بی‌افزاید.

  پیروزی خونه‌به‌خونه و کسب ۳ امتیاز خانگی
  تیم فوتبال خونه‌به‌خونه مازندران در یک بازی خانگی موفق شد مقابل تیم بادران تهران با یک گل به ۳ امتیاز شیرین خانگی دست پیدا کند.دراگان اسکوچیچ با آمدنش حال خوشی به خونه‌به‌خونه‌ای‌ها بخشید و در هفته‌های اخیر بسیار عالی عمل کرد و توانست این تیم را به رده دوم جدول برساند.

  با وجود اینکه بادران هم یکی از تیم‌های مدعی صعود به لیگ‌برتر است ولی در نیمه نخست در برابر تیم میزبان حرفی برای گفتن نداشت.

  حملات شاگردان اسکوچیچ تا جایی ادامه داشت که روح‌الله باقری توانست در دقیقه ۳۳ از تیم حریف پنالتی بگیرد و گل نخست خود و تیمش را وارد دروازه کند و بازی با همین نتیجه در نیمه نخست به پایان رسید.

  در ادامه بازی دو تیم حملات زیادی بر روی دروازه‌های یکدیگر ایجاد کردند ولی برای هیچ‌کدام حاصلی نداشت و تیم خونه‌به‌خونه توانست سه امتیاز شیرین بازی خانگی را از آن خود کند.

  برچسب ها :

  نظرات