آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9983
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اخلاقی: دیگر در ۸۰ کیلو کشتی نمی‌گیرم

  آوای شمال/ حبیب الله اخلاقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی و شکست برابر آذربایجان و سوم شدن ایران در این رقابت‌ها اظهار داشت: بدن بچه‌ها بسیار ضعیف شده بود و در صورتی‌ که کمتر وزن کم می‌کردیم به طور قطع می‌توانستیم آذربایجان را شکست دهیم. اگر در […]

  آوای شمال/ حبیب الله اخلاقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی و شکست برابر آذربایجان و سوم شدن ایران در این رقابت‌ها اظهار داشت: بدن بچه‌ها بسیار ضعیف شده بود و در صورتی‌ که کمتر وزن کم می‌کردیم به طور قطع می‌توانستیم آذربایجان را شکست دهیم. اگر در دیدار دوم یا سوم به مصاف آذربایجان می‌رفتیم این تیم را شکست می‌دادیم.

  وی افزود: بچه‌ها در نهایت با اقتدار تیم ترکیه را بردند و سوم شدیم. کشتی‌گیران مدال‌آور زیادی در تیم ترکیه حضور داشتند اما این تیم را بردیم و به مقام سومی دست پیدا کردیم.

  دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی خاطرنشان کرد: ترکیه مانند تیم ما با ترکیبی از نفرات جوان و با تجربه راهی این مسابقات شد و عنوان‌داران جهان و المپیک این تیم نیز راهی جام جهانی شده بودند. ما هم چنین ترکیبی داشتیم و در نهایت، قدرت ما به این تیم چربید.

  اخلاقی در پاسخ به این سؤال که آیا حضور در وزنی پایین‌تر برایت مشکل‌ساز نشد، عنوان کرد: نظر کادرفنی این بود که به این شکل تیم انتخاب شود و من نیز اصرار زیادی داشتم تا به ۸۵ کیلوگرم بروم اما کادرفنی دستور داد در ۸۰ کیلو کشتی بگیرم.

  وی ادامه داد: قطعا از این پس در همان وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی خواهم گرفت و دیگر فکر بازگشت به وزن ۸۰ کیلوگرم را ندارم.

  برچسب ها :

  نظرات