آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9977
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  عبدی:‌ کاظمی در کمتر از ۲ روز روح بازیکنان راه‌آهن را بزرگ کرد

  آوای شمال/ بهادر عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در خصوص پیروزی تیمش مقابل پدیده و اینکه فرهاد کاظمی خود را در این پیروزی سهیم ندانست، گفت: حرف‌های آقای کاظمی از روی شکسته نفسی‌اش بود. او در کمتر از دو روز روح بازیکنان را بزرگ کرد و از همان اولین باری که […]

  آوای شمال/ بهادر عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در خصوص پیروزی تیمش مقابل پدیده و اینکه فرهاد کاظمی خود را در این پیروزی سهیم ندانست، گفت: حرف‌های آقای کاظمی از روی شکسته نفسی‌اش بود. او در کمتر از دو روز روح بازیکنان را بزرگ کرد و از همان اولین باری که با بازیکنان جلسه داشت به همه بال و پر داد. البته این موضوع بی‌جهت نبود، چون او به توانایی ما اعتقاد داشت. در ضمن آقای کاظمی تمامی بازیکنان راه‌آهن را می‌شناخت و مشخص بود که با مطالعه قبلی به تیم ما آمده است.

  وی در ادامه تأکید کرد: بازیکنان ما در بازی با پدیده چند برابر همیشه توان‌شان را گذاشتند و این به خاطر حرف‌هایی بود که آقای کاظمی قبل از بازی به ما زد. او طوری صحبت کرد که ما دیگر به مشکلات مالی فکر نمی‌کردیم و ذهن بچه‌ها معطوف به بازی بود و اینکه از همین هفته برای ماندن راه‌آهن در لیگ برتر تلاش کنیم. صحبت‌های سرمربی تیم و همچنین مسئولان باشگاه باعث شده است که نسبت به آینده تیم امیدوار باشیم.

  کاپیتان تیم فوتبال راه‌آهن در پاسخ به این سؤال که «آیا راه‌آهن در لیگ برتر می‌ماند؟»، اظهار داشت: آقای کاظمی به ما گفت که اصلاً به سقوط فکر نکنیم و وقتی جلوی تیمی مثل پدیده برنده می‌شویم و توپ و میدان را در اختیار داریم، پس می‌توانیم در بازی‌های بعد هم به پیروزی برسیم. ما با چنگ و دندان تلاش می‌کنیم و راه‌آهن را در لیگ برتر نگه می‌داریم.

  عبدی در مورد اینکه گفته بود همیشه دوست داشته با فرهاد کاظمی کار کند، خاطر نشان کرد: من این حرف را پیش از این زده بودم و ربطی به الان نداشت. من تعریف این مربی را از خیلی بازیکنان از جمله پیام صادقیان و برخی بازیکنان پیکان شنیده بودم و حالا خوشحالم که با او کار می‌کنم.

  برچسب ها :

  نظرات