آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ , Thursday 23 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99700
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تمام راه‌های نفوذ بسته بود/ ۱۰ گل هم بخوریم حرمت‌ها را حفظ می‌کنیم

  سرمربی تیم گسترش‌فولاد تبریز گفت: پیکان تمامی راه‌های نفوذ را بسته بود و نتوانستیم در برابر این تیم موقعیت‌های زیادی را به دست آوریم.

  آوای شمال/ فیروز کریمی عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از باخت تیمش مقابل پیکان تهران اظهار داشت: تا دقیقه ۳۸ بازی خوبی را انجام داده بودیم و بعد از دریافت گل اول دیگر نتوانستیم به جریان بازی باز گردیم.

  وی تصریح کرد: مجید جلالی مربی باتجربه‌ای است و در این بازی به خوبی راه‌های نفوذ تیم گسترش‌فولاد را بسته بود و در روزی که بازیکنان رها یافته از مصدومیت ما نتوانستند انتظارات‌مان را برآورد سازند و روز خوب دروازه‌بان ما نبود، برابر تیم پیکان مغلوب شدیم.

  سرمربی تیم گسترش‌فولاد تبریز گفت: روز سختی برابر پیکان داشتیم و در بازی امروز بازیکن نداشتیم و به طور مثلا در دفاع راست از مدافع میانی استفاده کردیم و مدت‌ها‌ است که خالقی‌فر را نداریم و نریمان‌جهان و پیمان بابایی هم در تمرینات تیم زیاد حضور نداشتند و نقی‌زاده هم بعد از مدت‌ها در ترکیب تیم قرار می‌گرفت که این بازیکن می‌تواند به تیم ملی دعوت شده و مسافر روسیه شود و ۴ بازیکن را به همراه نداشتیم و نمی‌توانیم بیش از حد روی بازیکنان خود فشار بیاوریم.

  کریمی افزود: تعویض امروز تیم من اجباری و اخلاقی بود و سیدی را به دلیل اینکه حرف گوش نکرد و رعایت بزرگ و کوچکی نکرد از ترکیب تیم بیرون کشیدم و باید عنوان کنم اگر۱۰ گل هم بخوریم این حرمت‌ها را حفظ می‌کنیم و مسائل اخلاقی برای من بسیار مهم است.

  وی تصریح کرد: تیم گسترش‌فولاد بیشترین فرصت را به بازیکنان جوان خود می‌دهد و بازیکنان باید از این فرصت نهایت استفاده را کنند و من از آنها انتظار بیشتری داریم.

  کریمی گفت: در هفته‌های آینده به روند امتیازگیری و کسب نتایج خوب بازخواهیم گشت و من به آینده تیم خود بسیار امیدوار هستم.

  سرمربی تیم گسترش‌فولاد تبریز در مورد چمن ورزشگاه اختصاصی این باشگاه ابراز داشت: چمن ورزشگاه طاقت فشار زیاد را ندارد و با چمن‌های ورزشگاه اروپایی قابل مقایسه نیست و زمانی که ۲ بازی در یک هفته در این چمن برگزار می‌شود، شاهد کنده شدن چمن می‌شویم و ایرادی بر باشگاه گسترش‌فولاد و یا ماشین‌سازی نبوده و به نوع چمن بستگی دارد.

  وی افزود: چیزی که الان به ذهنم رسید برگزاری مسابقه در زمین شماره ۲ است و اگر سازمان لیگ قبول کند حاضریم در زمین شماره ۲ ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف حریفان رویم.

   

  برچسب ها :

  نظرات