آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , Saturday 16 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99681
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  اخراج قلعه‌نویی در بازی قبل درست نبود/ کدام مربی بیشتر از دست و الفاظ استفاده می‌کرد؟

  مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: در آخرین بازی ما در لیگ شاهد بودید دو بار به تیم ضرر زدند و امیر قلعه‌نویی را اخراج کردند، اخراج سرمربی ذوب‌آهن درست نبود؛ نمی‌دانم چرا داور اینگونه برخورد کرد.

  آوای شمال/ میگل تکسیرا ظهر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیم ذوب‌آهن برابر پدیده مشهد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز سرمربی تیم باید به جای حاضر می‌شد اما در آخرین بازی ما در لیگ شاهد بودید دو بار به ما ضرر زدند و امیر قلعه‌نویی را اخراج کردند و سرمربی نمی‌تواند در این بازی حضور داشته باشد.

  وی افزود: فکر می‌کنم به سرمربی و باشگاه ذوب‌آهن باید احترام گذاشته شود، اگر بازی را دیده باشید می‌توانید ببینید کدام مربی بیشتر از دست و الفاظ استفاده می‌کرد و اخراج سرمربی ذوب‌آهن درست نبود؛ نمی‌دانم چرا داور اینگونه برخورد کرد و اولین باری نبود که این اتفاق می‌افتاد، بازی رفت برابر همین پدیده یک پنالتی برای ما گرفته نشد و الان دوباره برابر پدیده سرمربی را در اختیار نداریم.

  مربی ذوب‌آهن با اشاره به این‌که اتفاقاتی می‌افتد که نمی‌توانیم کنترل کنیم، تصریح کرد: برای بازی فردا آماده شده‌ایم اما برخی فاکتور‌ها خارج از دسترس ما است؛ برای فردا باید سه تیم خوب در زمین باشد.

  وی با اشاره به اینکه هفت بازی به پایان لیگ داریم، تصریح کرد: باید بهترین‌ها در زمین باشند، فوتبال فوق‌العاده است و بهترین مدیریت، بازیکن و سرمربی نیاز است و نفرات خوب برای همه ارزش دارد.

  تکسیرا بیان داشت: فردا بازی سختی داریم و حکم فینال دارد، تا آخر فصل هر چهار بازی خانگی ما حکم فینال دارد؛ به بازیکنان هشدار داده شده است که بازی سختی است و تغییراتی در تیم حریف ایجاد شده و می‌دانیم بازیکنان جدید به انگیزه بیشتر برای کارایی بهتر بازی می‌کنند.

  وی با تأکید بر این‌که ذوب‌آهن باید قوی باشد تا از موانع رد شود، گفت: در آخرین بازی در نیمه دوم دو گل زدیم، تیم ما قوی است و بازیکنان متحد و هم‌دل هستند؛ خستگی طبیعی است اما اگر ذهن بازیکن خوب باشد خستگی معنا ندارد و کار را ادامه می‌دهیم.

  مربی ذوب‌آهن افزود: مدیرعامل و سرمربی خوبی داریم و اگر کم‌کاری در تیم باشد با این دو نفر کار درست می‌شود؛ طبیعتاً تغییر در سیستم تیم مقابل و استفاده از بازیکنان با‌انگیزه کار را برای ما سخت می‌کند و مشابه این اتفاق سال گذشته در بازی با صبا رخ داد؛ برای کسب پیروزی به تمرکز بیشتری نیاز داریم.

   

  برچسب ها :

  نظرات