آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ , Wednesday 17 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99655
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استاندار مازندران:

  توسعه کرسی‌های آزاداندیشی ضروری است/ توجه به پیوست‌های فرهنگی و زیست محیطی برای توسعه مازندران

  استاندار مازندران با بیان اینکه توسعه کرسی‌های آزاداندیشی ضروری است، گفت: همه باید تلاش کنیم تا زمینه شکوفایی استعدادها و مسیر را برای بیان و دریافت نظرات فراهم کنیم.

  آوای شمال/ محمد اسلامی صبح امروز جلسه اتاق فکر، توسعه و تعالی مازندران در دانشگاه مازندران در بابلسر با تبریک به‌مناسبت پنجم اسفند روز مهندس، گفت: معدل آگاهی جامعه و حس تعلق به سرزمین ما بسیار بالا است.

  وی با تأکید بر ضرورت بهره‌گیری از خرد جمعی و ظرفیت فکری، خاطرنشان کرد: اتاق فکر برای توجه به هم صداها و نگاه‌ها است.

  اسلامی با بیان اینکه توسعه کرسی‌های آزاداندیشی ضروری است، افزود: همه باید تلاش کنیم تا زمینه شکوفایی استعدادها و مسیر را برای بیان و دریافت نظرات فراهم کنیم.

  وی یادآور شد: قدرت فکر و تحلیل را یک ظرفیت مهم بدانیم و از سرمایه عظیم افکار و ایده‌ها برای توسعه استان استفاده کنیم.

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه نیازمند هم‌افزایی و همگرایی برای ساختن مازندران هستیم، اظهار کرد: همگرایی، اعتماد و هم‌فکری نیاز اصلی برای توسعه پایدار و متوازن استان است که اتاق فکر باید همه نظرها و افکار را همگرا کند.

  وی با اعلام اینکه پیشرفت و سرمایه‌های امروز از جنس دیروز نیست، تصریح کرد: نقشه راه و سرفصل‌های توسعه باید تدوین و عملیاتی شود و به بهره‌گیری از جوانان و بانوان در کارگروه‌ها مورد توجه قرار گیرد تا نقشه پیشرفت و تعالی استان طراحی شود و ارزش‌ها را باید با عمل درست حفظ کرد

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه اتاق فکر باید عمیق، وسیع و سه بعدی مسائل استان را ببیند، گفت: به پیوست زیست‌محیطی و پیوست فرهنگی و اجتماعی برای توسعه متوازن و پایدار استان توجه جدی شود، چرا که طرح جامع برای مازندران کلان می‌خواهیم.

  برچسب ها :

  نظرات