آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ , Saturday 20 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99614
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  سردار کهنسال در یادواره شهدای جویبار:

  اقتدار ایران رویاهای دشمنان را به کابوس تبدیل کرد/ گردان مسلم خط‌شکن سخت‌ترین محورهای عملیاتی بود

  فرمانده لشکر ویژه 25 کربلا در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه جبهه مقاومت جلوه‌ای از دوران دفاع مقدس است گفت: دشمنان ایران هیچ‌وقت تصور نمی‌کردند که ایران این‌گونه در منطقه قدرتمند و به کابوسی برای آنان تبدیل شود.

  آوای شمال/ سردار کمیل کهنسال در یازدهمین یادواره شهدای گردان مسلم در شهرستان جویبار اظهار کرد: پاک‌ترین جنگ و دفاع در تاریخ بشر به‌جز رویدادهای ائمه معصومین(ع)، دوران هشت سال دفاع مقدس بود.

  وی افزود: رزمندگان ما با اخلاص و بدون ادعا جان خود را در راه احیای اسلام فدا کردند.

  فرمانده لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس با بیان اینکه اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران را مدیون خون شهدا هستیم خاطرنشان کرد: اگر رزمندگان دوران دفاع مقدس نبودند امروز باید شاهد حضور صهیونیست‌ها، آمریکایی‌ها و هم‌پیمانان آنان و ذلت مردم ایران در داخل کشور بودیم.

  سردار کهنسال گردان مسلم را یکی از گردان‌های مهم دوران جنگ تحمیلی دانست و بیان کرد: گردان مسلم یکی از گردان‌های باصلابت و خط‌شکن بود که سخت‌ترین محورهای عملیاتی را در دوران دفاع مقدس می‌شکست.

  وی به رشادت‌های سردار عالی در این گردان اشاره و بیان کرد: رزمندگان با سردار عالی رابطه مرید و مراد داشتند و کسی تحمل جدا شدن از این سردار را نداشت.

  فرمانده لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس گفت: سردار عالی در بسیاری از عملیات‌ها بدون ترس و حسین‌وار عمل می‌کرد.

  سردار کهنسال با بیان اینکه جبهه مقاومت جلوه‌ای از دوران دفاع مقدس است اظهار کرد: دشمنان ایران هیچ‌وقت تصور نمی‌کردند که ایران این‌گونه در منطقه قدرتمند و به کابوسی برای آنان تبدیل شود.

  وی افزود: این عزت و اقتدار ایران مدیون شهدا و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

  فرمانده لشکر ویژه ۲۵ کربلا در دوران دفاع مقدس گفت: دوره دشمنان طاغوت به پایان رسید و دوره مستضعفین و اسلام ناب است.

  غفلت از یاد و راه شهدا یعنی باز شدن راه نفوذی‌ها

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جویبار در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: گردان مسلم نگین انگشتری لشکر ۲۵ کربلا است که باوجود بزرگان همچون سردار کهنسال و سردار عالی و دیگر رزمندگان این لشکر و گردان طلیعه نور آن جاودان است.

  اسماعیل نادعلی افزود: این گردان در عملیات متعددی حماسه‌های بی‌نظیری را به ارمغان گذاشته است.

  وی با بیان اینکه وظیفه همه ما حفظ یاد و راه شهدا است بیان کرد: نباید رشادت‌ها و فداکاری سرداران و رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی به فراموشی سپرده شود و با برگزاری چنین یادواره‌های باشکوهی یاد و راه آنان زنده می‌شود.

  نادعلی تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی ما است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جویبار خاطرنشان کرد: اگر نیروهای انقلابی از یاد و راه شهدا غفلت کنند نفوذی‌های دشمن در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی کشور وارد می‌شوند.

  برچسب ها :

  نظرات