آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ , Monday 27 May 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99599
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

  ۱۵ اسفند آغاز طرح نظارت بازار شب عید در مازندران

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: طرح ویژه بازرسی از بازار شب عید از 15 اسفند به‌مدت یک‌ماه و تا پایان نیمه فروردین سال 97 در مازندران اجرا می‌شود.

  آوای شمال/ مهدی عباسی در گفت‌وگو با بلاغ، اظهار کرد: طرح ویژه بازرسی از بازار شب عید از ۱۵ اسفند به‌مدت یک‌ماه و تا پایان نیمه فروردین سال ۹۷ در مازندران اجرا می‌شود.

  وی افزود: این طرح با حضور بازرسان تعزیرات حکومتی در تمامی شهرستان‌ها در دو شیفت کاری انجام می‌شود و به تمامی پرونده‌ها در اسرع وقت رسیدگی می‌شود.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه این طرح در سه حوزه کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاجاق اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: اولویت اصلی در این طرح متوجه‌ی کالاهای پر مصرف مردم نظیر شیرینی، شکلات، آجیل، میوه و تره‌بار، کیف، کفش، پوشاک و مراکز تفریحی، گردشگری و پذیرایی است.

  تشکیل ۴۰۰ پرونده تخلف مراکز عرضه مرغ و تخم‌مرغ در مازندران

  این مسئول در ادامه به افزایش بازرسی‌ها درباره بازار مرغ و تخم‌مرغ در استان اشاره کرد و افزود: هیچ یک از واحدهای و مراکز عرضه مرغ و تخم مرغ حق افزایش قیمت نداشته و موظفند بر اساس نرخ مصوب عمل کنند.

  عباسی با بیان اینکه با متخلفان برابر قانون، قاطعانه برخورد می‌شود، اعلام کرد: طی سال‌جاری، نزدیک به ۴۰۰ پرونده در بخش مرغ و تخم‌مرغ تشکیل و با متخلفان برخورد شد.

  بررسی بیش از ۱۵ هزار پرونده در ۱۱ ماه امسال

  وی تصریح کرد: طی ۱۱ ماهه امسال‌، ۱۵ هزار و ۲۷۶ فقره پرونده در سه حوزه‌ کالا و خدمات، بهداشت و درمان و قاچاق کالا و ازر به این سازمان وارد و تعداد ۱۵ هزار و ۱۳۰ فقره پرونده پس از بررسی، مختومه شد.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران میزان جزای نقدی متخلفان طی سال‌جاری، بیش از  ۱۲ میلیارد تومان است که این واحدها حتی با نصب بنر، تعطیلی واحدها و حتی قطع سهمیه نیز مواجه شدند.

  عباسی در پایان از شهروندان مازندران خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره ۱۲۴ و یا سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی در میان بگذارند تا در اسرع وقت، اقدامات مقتضی صورت گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات