آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9959
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ماسکرانو: هیچ کس با مسی قابل مقایسه نیست

  آوای شمال/ خاویر ماسکرانو پیش از دیدار امشب تیمش مقابل مالاگا در هفته بیست و چهارم لالیگا و رقابت سه‌شنبه بارسا مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: آگوئرو و مسی بسیار با استعداد هستند. آگوئرو بازیکن بزرگی است که در فضاهای بسته سرعت خوبی دارد و در موقعیت‌های نفر به نفر نیز فوق‌العاده […]

  آوای شمال/ خاویر ماسکرانو پیش از دیدار امشب تیمش مقابل مالاگا در هفته بیست و چهارم لالیگا و رقابت سه‌شنبه بارسا مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: آگوئرو و مسی بسیار با استعداد هستند. آگوئرو بازیکن بزرگی است که در فضاهای بسته سرعت خوبی دارد و در موقعیت‌های نفر به نفر نیز فوق‌العاده است. با اینحال هیچ کس با مسی قابل مقایسه نیست زیرا او بهترین است و کسی در این سطح نیست. اگر همین شرایط خوبمان را حفظ کنیم، شانس فراوانی در مسابقات اروپایی خواهیم داشت. ابزار لازم را برای انجام عملکرد خوب مقابل منچسترسیتی در اختیار داریم.

  وی ادامه داد: در مقایسه با سال گذشته تغییرات بیشتری نسبت به منچسترسیتی داشته‌ایم و بازیکنان بیشتری جذب کرده‌ایم. آنها همان مربی را دارند و به همان شیوه بازی می‌کنند. بازی مشابهی نسبت به بازی سال گذشته خواهد بود و امیدواریم همان نتایج به دست آید.

  بازیکن بارسلونا خاطرنشان کرد: منچسترسیتی تمرکز زیادی روی لیگ قهرمانان خواهد داشت زیرا این مسابقات برای آنها بسیار مهم خواهد بود و آنها تلاش می‌کنند تا هر سال بهتر شوند. دو مسابقه بسیار سخت خواهیم داشت زیرا مقابل یکی از تیم‌های برتر اروپا به میدان می‌رویم.
  وی اضافه کرد: پیگرینی مربی بزرگی است که در باشگاه‌های بزرگی کار کرده. او بسیار خونسرد و فروتن است و خیلی راحت پیامش را منتقل می‌کند. زابالتا نیز بازیکن بسیار مسئولیت‌پذیری است که همیشه صد در صد توانش را به کار می‌بندد.

  برچسب ها :

  نظرات