آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9940
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  باور کنید شرایط پرسپولیس خیلی خوب است / هیچ مهاجمی دوست ندارد لقب گل نزن را به او بدهند

  آوای شمال/ مهدی طارمی در رابطه با شرایط پرسپولیس پیش از دیدار با لخویا اظهار داشت: «شرایط ما خیلی خوب است و تمرینات خوبی را تا روز بازی پشت خواهیم گذاشت. تمام بازیکنان هم قسم شده اند تا نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشیم. می خواهیم در اولین گام لخویا را شکست دهیم.» وی ادامه […]

  آوای شمال/ مهدی طارمی در رابطه با شرایط پرسپولیس پیش از دیدار با لخویا اظهار داشت: «شرایط ما خیلی خوب است و تمرینات خوبی را تا روز بازی پشت خواهیم گذاشت. تمام بازیکنان هم قسم شده اند تا نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشیم. می خواهیم در اولین گام لخویا را شکست دهیم.»

  وی ادامه داد: «باور کنید شرایط پرسپولیس خیلی خوب است. ما در لیگ خوب بازی می کنیم و واقعا حریف را تحت فشار قرار می دهیم اما نمی دانم که چرا به گل نمی رسیم. در همین بازی با صبای قم دیدید که ۹۰ دقیقه روی دروازه صبا توپ ریختیم و حمله کردیم اما نتوانستیم گلزنی کنیم. این مشکل را باید هر چه سریعتر حل کنیم. ما به خصوص در ۲ بازی مقابل پدیده و صبا فوق العاده بازی کردیم اما توپهایمان به خاطر بدشانسی گل نشد که البته با این وجود خدا را شکر پدیده را بردیم.»

  مهاجم پرسپولیس درباره اینکه عدم گلزنی این تیم مرتبط به ضعف مهاجمان است یا خیر، تصریح کرد: «من از مطرح شدن این مساله تعجب می کنم. هیچ بازیکنی از گلزنی بدش نمی آید و همه دوست دارند برای تیمشان گلزنی کنند. مطمئن باشید که اگر موقعیتی به دست می آوردم، سعی می کردم آن را تبدیل به گل کنم. در همین بازی با صبا دیدید که چند توپ ما گل نشد و دروازه بان صبا چند عکس العمل خیره کننده داشت.»

  وی همچنین اضافه کرد: «حتی عباس زاده در ۶ قدم به یک توپ ضربه زد که دروازه بان حریف به آن رسید. من این حرف ها را قبول ندارم و هیچ مهاجمی دوست ندارد به او لقب گل نزن بدهند. در هر صورت امیدوارم بازی با لخویا آغازی برای پایان بدشانسی های ما باشد.»

  برچسب ها :

  نظرات