آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9936
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قوچان نژاد: می‌خواهم بازیکن کلیدی الوکره باشم

  آوای شمال/ این تیم تا قبل از حضور رضا با مشکلی اساسی روبه‌رو بود و حالا قصد دارد با «گلزنی»‌های ستاره ایرانی، ناکامی‌‌اش را جبران کند. گوچی که چند روز به خاطر مشغله‌های فراوان در دسترس نبود، سرانجام پس از بازی با الشحانیه که با شکست یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت‌وگوی کوتاهی انجام […]

  آوای شمال/ این تیم تا قبل از حضور رضا با مشکلی اساسی روبه‌رو بود و حالا قصد دارد با «گلزنی»‌های ستاره ایرانی، ناکامی‌‌اش را جبران کند. گوچی که چند روز به خاطر مشغله‌های فراوان در دسترس نبود، سرانجام پس از بازی با الشحانیه که با شکست یک بر صفر تیمش همراه بود، گفت‌وگوی کوتاهی انجام داد.

  آقای قوچان‌نژاد، از شما خبری نبود تا اینکه به الوکره قطر پیوستید. این چند روز خیلی درگیر بودید، درست است؟
  بله، واقعاً روزهای شلوغی داشتم. مشغول مذاکره با باشگاه بودم و تا قراردادم را ببندم، درست و حسابی استراحت نکردم. به جرأت می‌گویم سه شب درست و حسابی نخوابیدم و خیلی درگیر کارهایم بود ولی دوست دارم از این به بعد آرامش داشته باشم و تمام تمرکزم را روی تمرینات و بازی‌های پیش روی تیم بگذارم.

  خیلی زود هم برای الوکره به میدان رفتید. با اینکه زیاد کنار تیم تمرین نکرده بودید ولی در بازی الشحانیه به میدان رفتید.
  بله، من یک جلسه با تیم تمرین کردم و در بازی الشحانیه مربی تصمیم گرفت که از من استفاده کند. البته از دقیقه ۷۶ به میدان رفتم و زیاد در زمین بازی نبودم. ان‌شاءا… از بازی‌های بعدی شانس بیشتری داشته باشم و بتوانم برای تیم مفید کار کنم. ولی طبیعی بود که در شروع به من فرصت کمی بدهند.

  البته بازی را یک بر صفر باختید‌؛ آن هم در زمین خودتان. در واقع شما مقابل پولادی و شجاعی بازنده بودید.
  فوتبال برد و باخت دارد و این چیزها طبیعی است. ولی ما تیم خوبی در اختیار داریم و با توجه به عملکردی که مقابل الشحانیه داشتیم نمی‌دانم چرا تیم اینجای جدول است. کمی در گلزنی مشکل داریم. اگر تیم از موقعیت‌هایش به خوبی استفاده کند، می‌تواند از قعر جدول فاصله بگیرد. الوکره بسیار روان بازی می‌کند و من خودم از شکل بازی تیم خوشم آمد. انصافاً تیم خوب کار می‌کند و امیدوارم از بازی‌های بعدی بتوانیم نتایج بهتری به‌دست بیاوریم.

  هدف شما در تیم الوکره چیست؟ فکر می‌کنید آینده خوبی با این تیم خواهید داشت؟
  دوست دارم تا پایان فصل در الوکره بازی‌های خوبی انجام بدهم و یک بازیکن کلیدی برای تیم باشم. البته رسیدن به این هدف، تنها با تلاش ممکن است. باید خوب تمرین کنم و بتوانم آماده باشم. خداراشکر الان از نظر بدنی کاملاً آماده هستم. جام ملت‌ها برایم خوب بود و من هم مثل دیگر بازیکنان توانستم به شرایط خوبی برسم. با تمرین زیاد و لطف خداوند مطمئنم که رسیدن به چنین هدفی در الوکره برایم ممکن خواهد بود. فقط باید تمرکزم را روی تمرینات و بازی‌ها بگذارم. طبیعتاً توقعات از من در این تیم زیاد است و می‌خواهم این توقعات را برآورده کنم.

  اگر در اولین بازی الوکره گل می‌زدید، قطعاً شروع‌‌تان توفانی بود.
  ان‌شاءا… از بازی بعد گلزنی‌هایم برای الوکره شروع می‌شود.

  گوچی صاحب پیراهن شماره ۹
  رضا قوچان‌نژاد پس از پیوستن به تیم الوکره قطر پیراهن شماره ۹ این تیم را از آن خود کرد. گوچی که سابقه پوشیدن شماره‌های ۷ و ۸ را در اروپا دارد حالا در فوتبال قطر پیراهن شماره ۹ را بر تن خواهد کرد. گوچی که در تیم ملی ایران پیراهن شماره ۱۶ را بر تن می‌کند پیش از این در سنت‌ترویدن بلژیک شماره ۲۸، در استاندارد لیژ بلژیک شماره ۷، در چارلتون انگلیس شماره ۸ و در الکویت شماره ۱۷ را می‌پوشید.

  برچسب ها :

  نظرات