آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , Saturday 16 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99232
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  دستگیری ۴۰ نفر در پارتی شبانه آمل

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل از دستگیری ۴۰ پسر و دختر جوان در پارتی شبانه آمل خبر داد و گفت: این افراد با فراخوان شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام یکدیگر را برای این مراسم دعوت کرده بودند.

  آوای شمال/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل از دستگیری ۴۰ پسر و دختر جوان در پارتی شبانه آمل خبر داد و گفت: این افراد با فراخوان شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام یکدیگر را برای این مراسم دعوت کرده بودند.

  علی طالبی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل گفت: بنا به گزارش پلیس اطلاعات آمل در خصوص پارتی شبانه در جاده هراز آمل، ماموران با حکم قضایی به محل برگزاری جشن اعزام شدند و درعملیاتی منسجم و هماهنگ تعداد ۴۰ نفر که اکثرا پسران و دختران جوان بودند دستگیر شدند.

  وی افزود: این افراد با فراخوان شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام یکدیگر را برای این مراسم دعوت کرده بودند.

  طالبی گفت: دراین رابطه نیز مقادیری مشروبات الکلی از نوع دست ساز و مشروبات خارجی کشف شد.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل افزود: در حالی که این روز‌ها فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مشتریان متفاوتی را در خود جای داده، پدیده‌های مختلفی از جمله دعوت در شبکه مجازی درحال فراگیر شدن هستند.

  طالبی گفت: یکی از این پدیده ها، شرکت در مهمانی‌های شبانه است که این بار سر از شهرستان آمل درآورد و در این خصوص دستگاه قضایی این شهرستان با چنین مواردی به صورت جدی برخورد قانونی خواهد کرد.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل به خانواده هشدار داد و افزود: خانواده‌ها باید تسلط بیشتری بر فرزندانشان داشته باشند تا در دام این گونه مراسم و افراد نیفتند، این گونه ارتباطات باید ریشه‌ای توسط خانواده رصد شود تا جوانانشان از این موارد دور بمانند.

   

  برچسب ها :

  نظرات