آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ , Wednesday 17 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 99209
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  ترافیک سنگین در ورودی‌های تهران

  رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: ترافیک در آزادراه‌های قزوین ـ. کرج و کرج ـ تهران سنگین است؛ همچنین ترافیک در جاده قدیم ساوه به تهران، شهریار به تهران، پاکدشت به تهران و قم به تهران در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم نیمه‌سنگین و پرحجم گزارش شده است.

  آوای شمال/ رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: ترافیک در آزادراه‌های قزوین ـ. کرج و کرج ـ تهران سنگین است؛ همچنین ترافیک در جاده قدیم ساوه به تهران، شهریار به تهران، پاکدشت به تهران و قم به تهران در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم نیمه‌سنگین و پرحجم گزارش شده است.

  سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور‌های مواصلاتی کشور، اظهار داشت: در حال حاضر در محور‌های میانه ـ. زنجان، بستان‌آباد ـ. میانه و بستان‌آباد ـ‌هشترود در استان آذربایجان شرقی، چالدران در آذربایجان غربی و محور اردبیل ـ. خلخال گردنه الماس بارش برف جریان دارد.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در اکثر محور‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، خوزستان، زنجان، لرستان و اردبیل باران می‌بارد.

  وی ادامه داد: در محور‌های تالش ـ. لوشان در استان گیلان، کرج ـ. چالوس، همدان ـ. سنندج و همدان ـ. کرمانشاه نیز بارش باران جریان دارد.

  این مقام ارشد راهور ناجا به مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید افقی برای راننده در محور‌های اراک ـ. خوی و دلیجان ـ. اصفهان و همدان ـ. کرمانشاه اشاره و بیان داشت: ترافیک در ورودی کلانشهر تهران امروز سنگین است.

  سرهنگ رحمانی اعلام کرد: ترافیک در آزادراه‌های قزوین ـ. کرج و کرج ـ تهران سنگین گزارش شده؛ همچنین ترافیک در جاده قدیم ساوه به تهران، شهریار به تهران، پاکدشت به تهران و قم به تهران در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم نیز نیمه‌سنگین و پرحجم اعلام شده است.

  وی خاطرنشان کرد: سایر محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

  برچسب ها :

  نظرات