آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ , Wednesday 27 March 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98965
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > ورزشی
 •   

  علیپور، قهرمان در ورزش پهلوان در اخلاق/ مسئولان در خواب زمستانی هستند

  علی علیپور مهاجم موفق این روزهای کشور، که هرروز شاهد موفقیت‌های بیشتر این جوان قائم‎شهری هستیم، به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شده اما دریغ از یک پیام تبریک توسط مسئولین شهری که برای این پهلوان خوش اخلاق شهرمان اعلام نشد.

  علیپور، قهرمان در ورزش پهلوان در اخلاق/ مسئولان در خواب زمستانی هستندآوای شمال/ علی علیپور، نامی که این روزها در جهان شنیده می‌شود، بدنبال رسیدن به اهداف بالای خود در زندگی است. علیپور نه تنها در عرصه ورزش پیروز و موفق است، بلکه در زمینه فرهنگی نیز حرف اول را در ورزش می‎زند و تاکنون گل کاشته است.

  مهاجم ریز نقش پرسپولیس، که اهل روستای قراخیل شهرستان قائم‌شهر است، در این ایام به یکی از اهداف بزرگ ورزشی خود یعنی دعوت به تیم ملی فوتبال ایران، آن هم در سال منتهی به جام جهانی رسید، که آرزوی خیلی از جوانان فوتبالیست کشور است.

  آقای گل لیگ برتر فوتبال، که کارشناسان بزرگ این رشته آینده‌ای درخشان برای این جوان مازندرانی ترسیم کرده‌اند، در عرصه فرهنگ نیز کارهای بزرگ انجام داده، که نشان از اخلاق خوب و روحیه‌ی انقلابی این جوان دارد.

  علی علیپور مهاجم خوش اخلاق، در اکثر بازی‌های پرسپولیس در این فصل موفق به گلزنی شده و پس از به ثمر رساندن گل برای این تیم، موفقیت خود را به یکی از شهدای گرانقدر مازندران تقدیم می‌کرد، که گواهی بر روحیه پهلوانی این بازیکن ارزشمند کشور است.

  آقای گل کنونی لیگ برتر، در عرصه فرهنگی کاری کرده که خیلی از برنامه‌های پرهزینه فرهنگی نیز موفق به آن نشده‌اند. کاری که از لحاظ اخلاق بسیار با ارزش است و واقعاً باید قدر چنین جوانانی را دانست.

  علیپور این روزها در تمرین آماده‌سازی تیم ملی ایران حضور دارد و هم ولایتی‌های وی در روستای قراخیل، غرق در شادی هستند و با نصب بنر این موفقیت بزرگ را به او تبریک گفتند و او نیز بازهم در نهایت ادب از مردم روستای خود تشکر کرد.

  اما باید یک خسته نباشی به مسولان شهرستان قائم‌شهر بگوییم، که در خواب زمستانه قرار دارند و اهمیت کسب این موفقیت را درک نمی‌کنند.

  شهرداری و شورای شهر! واقعاً خسته نباشید، که حتی یک بنر هم در سطح شهر برای کسب موفقیت این بازیکن ارزشمند نزدید.

  فرماندار و مدیر خسته اداره ورزش و جوانان! واقعاً خداقوت که حتی یک پیام خشک و خالی برای این عزیز ورزشکار و پهلوان شهر نتوانستید بدهید.

  ای کاش قدر ورزشکاران، هنرمندان، پیشکسوتان، نخبگان و افراد بزرگ شهر را اکنون که در قید حیات هستند، می‌دانستیم و بعد از فوت بدنبال تقدیر و نصب متراژهای بنر در سطح شهر نرویم و اکنون که هستند، آنها را ارج بنهیم.

  کسی که به احترام ادبش باید کلاه از سر برداریم؛ چراکه در کمال فروتنی و بدون حاشیه، تنها برای رسیدن به هدف خود تلاش می‌کند و حتی نشان داد که قدردان رشادت‌های رزمندگان و شهدای گرانقدر منطقه خود نیز است و این پشتکار می‌تواند بعنوان الگو برای خیلی از مسئولان شهری ما باشد.

  مسئولان قائم‌شهری! خداقوت

  برچسب ها :

  نظرات