آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ , Friday 19 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9888
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  عاشق دیوانه جان ۶ نفر را گرفت

  آوای شمال/ «ریچارد وید فارلی» مهندس الکترونیک در سودای این عشق جنون آمیز ماجرایی جنجال آفرین را به بار آورده است. ریچارد وید فارلی که ۶۷ سال دارد پسری آرام و درسخوان بود و علاقه وافری به ریاضیات و شیمی داشت. وی در دوران تحصیل موفقیت چشمگیری به دست آورد و به گفته دوستان و […]

  آوای شمال/ «ریچارد وید فارلی» مهندس الکترونیک در سودای این عشق جنون آمیز ماجرایی جنجال آفرین را به بار آورده است.

  ریچارد وید فارلی که ۶۷ سال دارد پسری آرام و درسخوان بود و علاقه وافری به ریاضیات و شیمی داشت.
  وی در دوران تحصیل موفقیت چشمگیری به دست آورد و به گفته دوستان و همسایگان رفتار خشونت آمیزی با پنج برادر و خواهر خود داشت اما روی هم رفته در جامعه جوانی خوش اخلاق به نظر می رسید.
  فارلی در کلاسهای نیروی دریایی شرکت کرد و فارغ التحصیل شد که در زمینه برق و تجهیزات الکترونیک تبحر زیادی کسب کرد و برای خود تکنیسین قابلی شد. وی ۳۸ سال پیش خانه ای در سان خوزه خریداری کرد و به عنوان تکنیسین نرم افزار در یک شرکت شروع به کار کرد.
  ریچارد طی ارزیابی این شرکت بهترین رتبه عملکردی خود را دریافت کرد هر چند برخی همکارانش وی را فردی متکبر، خودخواه و خسته کننده توصیف کرده اند.
  ۳۱ سال پیش ریچارد فارلی با همکار خود «لورا بلک» ۲۲ ساله آشنا شد و به او دل بست اما هرگز تصور نمی کرد این دختر وی را نپذیرد. این ناکامی در ازدواج او را به یک نوع بیماری روانی مبتلا کرد. لورا سعی می کرد به ریچارد بقبولاند که هرگز قصد ازدواج با او را نخواهد داشت اما گوش ریچارد بدهکار این حرفها نبود و مدام برای لورا هدیه و نامه های عاشقانه می فرستاد.

   

  نامه های عاشقانه ریچارد طی سه سال به نحو آزاردهنده ای لورا را دچار تلخ کامی کرد. او سه بار مجبور شد نشانی خانه اش را تغییر دهد اما ریچارد هر بار خانه اش را پیدا می کرد و نامه هایی برای او می فرستاد.
  اطلاعات پلیس نشان می دهد لورا بیش از ۲۰۰ نامه از این عاشق دیوانه دریافت کرده که در آخرین نامه ها از طرف ریچارد تهدید به مرگ شده است.

   

  جرقه انتقامجویی
  سرانجام لورا با عاشق روانی خود در پارکینگ خانه اش روبه رو شد. ریچارد در حالی که اسلحه ای در دست داشت او را تهدید کرد که اگر باز جواب رد بدهد اقدام به قتلش خواهد کرد تا اینکه دست به جنایتی زد.
  ریچارد با پرداخت ۲ هزار دلار اقدام به خرید اسلحه و مهمات کرد، وی در حالی که مسلح به دو تپانچه بود با شکستن شیشه های امنیتی وارد ساختمان شرکت محل کارش شد و با شلیک گلوله به چند تن دست به یک گروگانگیری زد که در این گروگانگیری شش زن و مرد به قتل رسیدند و عده ای زخمی شدند.
  به گزارش پلیس، او اتاق به اتاق می رفت و اقدام به تیراندازی به سوی کارکنان شرکت می کرد. مأموران پلیس با محاصره ریچارد در حالی که عده ای گروگان در اختیار داشت از روانشناسان خواستند با او گفت و گو کنند تا خودش را تسلیم کند اما ریچارد توجهی به حرفهای آنها نداشت. بیش از پنچ ساعت از این گروگانگیری گذشته بود که ریچارد احساس گرسنگی کرد اما وقتی برای دریافت غذا با مخالفت پلیس روبه رو شد در کمال ناباوری در مقابل گرفتن یک ساندویچ حاضر شد خود را تسلیم کند.

  برچسب ها :

  نظرات