آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9878
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۲۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مادرشوهرم به من طعنه می‌زند و مرا مسخره می‌کند

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده گفت: روزی که با شوهرم آشنا شدم متوجه شدم که او ۵ سال از من کوچک‌تر است. با این حال عاشقش شدم و او نیز […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و درخصوص علت آن به قاضی شعبه ۲۶۸ دادگاه خانواده گفت: روزی که با شوهرم آشنا شدم متوجه شدم که او ۵ سال از من کوچک‌تر است. با این حال عاشقش شدم و او نیز به من علاقه‌مند شد. برای همین تصمیم به ازدواج گرفتیم، اما وقتی موضوع را با خانواده‌هایمان در میان گذاشتیم خانواده شوهرم با این ازدواج مخالفت کردند.

  وی ادامه داد: خانواده همسرم خیلی قاطع و جدی گفتند که نمی‌خواهند عروسشان از پسرشان بزرگ‌تر باشد و عروس حداقل باید ۸ سال از شوهرش کوچک‌تر باشد. با وجود تمام این مخالفت‌ها شوهرم خانواده‌اش را راضی کرد و ما به عقد یکدیگر در آمدیم.

  زن جوان در ادامه گفت:ولی درست بعد از ازدواج بود که متوجه شدم اشتباه کرده‌ام. مادرشوهرم مرتب به من طعنه می‌زند و اختلاف سنی من و شوهرم را به رخم می‌کشد. هر اتفاقی می‌افتد سن بالای مرا بهانه می‌کند و گاهی اوقات هم مرا مسخره می‌کند. برای همین تصمیم به جدایی گرفتم. ادامه این زندگی برای من ممکن نیست. حتی وقتی به شوهرم هم اعتراض می‌کنم می‌گوید دخالت نمی‌کند و به حرف‌های مادرش اهمیتی نمی‌دهد. حالا که او هم از من حمایت نمی‌کند تصمیم به جدایی دارم.

  بعد از صحبت‌های این زن قاضی شوهر وی را نیز به دادگاه احضار کرد تا صحبت‌های او را نیز بشنود.

  برچسب ها :

  نظرات