آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ , Friday 18 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98709
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حقیقی‌ترین رفراندوم است

  کارشناس مسایل سیاسی گفت: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن حقیقی‌ترین رفراندوم است و موضوعات فرعی را نباید به جای موضوعات اصلی قرار داد.

  آوای شمال/ محمد اکبرزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بجنورد پیرامون صحبت‌های اخیر روحانی در ۲۲ بهمن اظهار کرد: طرح مسئله رفراندوم در شرایط حاضر و زمانه فعلی کام مردم را تلخ می‌کند و ضرورتی ندارد.

  وی تصریح کرد: طرح مسئله رفراندوم در حضور جمعیت میلیونی که صحنه‌ای باشکوه و تماشایی در ۲۲ بهمن خلق کردند، اعتباری ندارد و فاقد ارزش است.

  کارشناسی مسائل سیاسی درباره حضور باشکوه مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران خاطرنشان کرد: حضور باشکوه و تماشایی مردم در این روز حقیقی‌ترین رفراندوم است، چراکه جامعه ایران بار دیگر با آرمان امام، انقلاب و شهدا تجدید پیمان و عهد می‌کنند و مواضع خود را نسبت به تحولات سیاسی و اقتصادی و اجتماعی کشور در روز ۲۲ بهمن صراحتاً بیان می‌کنند.

  وی پیرامون خواست حقیقی و مطالبه اصلی جامعه گفت: رفراندوم حقیقی و سؤال اصلی جامعه در موضوع اقدامات دولت در حوزه اقتصاد بوده و اگر قرار است رفراندومی صورت پذیرد با توجه به اینکه مسئله و اولویت روز کشور اقتصاد است باید این حوزه موضوع مورد سؤال در جامعه باشد.

  اکبرزاده پیرامون رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی جامعه گفت: ۸۵ درصد امکانات کشور در دست قوه مجریه است و نزدیک به ۲ هزار مسؤول و مدیر ارشد توسط دولت انتخاب و نصب می‌شوند، بنابراین مسؤول اصلی تحول وضعیت معیشت و سبک زندگی جامعه به‌ویژه رفع مشکلات اقتصادی قوه مجریه است.

  وی تصریح کرد: مردم جامعه مشکلات را تحمل می‌کنند از مشکلات خسته نیستند آنچه که باعث خستگی مردم و جامعه انقلاب اسلامی می‌شود وجود فساد و ناعدالتی و تبعیض در ساختار اجرایی کشور است.

   

  برچسب ها :

  نظرات