آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ , Thursday 18 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9866
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۲۲
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  ناکامی قاچاقچیان در رباط کریم

  آوای شمال/ به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از فارس ا سردار ناصر اصلانی با اشاره به کشف ۵۹۳کیلو و۸۵۰گرم هروئین،تریاک وحشیش،توقیف ۳ دستگاه خودرو و دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر در سه عملیات جداگانه در غرب استان تهران گفت:ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم شب گذشته حین گشت زنی در خیابان […]

  آوای شمال/ به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از فارس ا سردار ناصر اصلانی با اشاره به کشف ۵۹۳کیلو و۸۵۰گرم هروئین،تریاک وحشیش،توقیف ۳ دستگاه خودرو و دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر در سه عملیات جداگانه در غرب استان تهران گفت:ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم شب گذشته حین گشت زنی در خیابان درختی رباط کریم به یک دستگاه خودروی پژو پارس نوک مدادی با دو سرنشین مشکوک و به آنها دستور ایست داده ولی سرنشینان بدون توجه به دستور پلیس با خودرو متواری می شوند.

   

  رئیس پلیس غرب استان تهران افزود: ماموران یگان امداد با هماهنگی مرکز پیام به تعقیب خودرو پرداخته و در جریان درگیری با قاچاقچیان موادمخدر و تیراندازی به سمت خودروی حامل قاچاقچیان،یکی از چرخ های خودرو مورد اصابت گلوله قرار گرفت و خودرو در کمربندی میدان الغدیر به سمت آبشناسان متوقف شد.
  اصلانی در بازرسی از خودروی توقیف شده تصریح کرد: ۴۷۵ کیلوو ۵۰۰ گرم تریاک و۷۸ کیلو و ۳۰۰ گرم حشیش کشف و در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس مبارزه با مواد مخدر ارسال شد و تلاش برای دستگیری متهمان این پرونده ادامه دارد.
  فرمانده انتظامی انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به عملیات دوم پلیس و کشف ۹کیلو و۹۵۰گرم هروئین گفت: مأموران گشت یگان امداد شهرستان رباط کریم حین گشت زنی در اتوبان تهران-ساوه به یک دستگاه خودرو با یک سرنشین مظنون شده و دستور ایست دادند که راننده خودرو به محض دیدن مأموران از محل متواری شده که مأموران ،قاچاقچیان را تعقیب و پس از طی مسافتی خودرو متوقف شد.

   

  رئیس پلیس غرب استان تهران بیان داشت: با دستگیری راننده خودرو به نام “ر-م” در بازرسی از آن از زیر صندلی شاگرد ۹ کیلو ۹۵۰گرم هروئین و از داخل داشبورت خودرو مبلغ ۷۶ میلیون ریال وجه نقد کشف شد.
  اصلانی به عملیات سوم پلیس رباط کریم و کشف ۳۰کیلو و۱۰۰گرم تریاک اشاره کرد و گفت: مأموران گشت یگان امداد حین گشت زنی و کنترل محورهای اصلی در اتوبان تهران-ساوه به یک دستگاه خودروی سواری با یک سرنشین مظنون شده و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

   

  این مقام ارشد انتظامی افزود: با توقیف خودرو در بازرسی از آن،۳۰ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک در زیر صندلی خودرو و نیم گرم مواد روانگردان شیشه در داشبورت خودرو کشف و راننده به نام “ع-ه” دستگیر و جهت بررسی و بازجویی تحویل پلیس مبارزه با موادمخدر شد.

   

  به گفته وی قاچاقچیان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضائی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

  برچسب ها :

  نظرات