آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ , Thursday 15 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98512
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی:

  مردم مدیرانی خدمتگزار و دلسوز می‌خواهند

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مدیرانی مانند مدیران اوایل انقلاب، خدمتگزار و دلسوز می‌خواهند تا با شرح صدر نسبت به همه گروه‌ها و دور از نگاه سلیقه‌ای، مردم ولایی و ارزشی را به عنوان شاخص چهارگانه اسلام، امام، انقلاب و رهبری با آغوش باز بپذیرند.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی در جمع اقشار مختلف مردم در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شهرستان نور ضمن قدردانی از حضور یکپارچه آنان، اظهار کرد: ۲۲ بهمن‌ماه، یوم‌الله است و باید با زنده نگه داشتن یاد شهدا و امام شهدا، برای عمران و آبادانی شهرستان نور، سرزمین فرزانگان، بسیجیان و هنرمندان تلاش کنیم.

  وی افزود: امروز امام و مقام معظم رهبری از ما انتظار دارند همچون شهدا بر سر پیمان خود مستحکم‌تر بایستیم.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر امام امروز در جمع ما بود انتظار داشت تا رابطه بین مردم و مسئولان مانند اوایل انقلاب گرم بوده و درب اتاق مسئولان همیشه به روی مردم باز باشد.

  این مسئول تصریح کرد: مسئولان و مدیران باید در جمع مردم حضور داشته و با لمس درد مردم، برای حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی شهرستان تلاش کنند و امروز شهرستان نور خواهان مدیرانی امین، متخصص و پاسخگو به عملکردشان است.

  اسماعیلی اضافه کرد: مردم مدیرانی مانند مدیران اوایل انقلاب، خدمتگزار و دلسوز می‌خواهند تا با شرح صدر نسبت به همه گروه‌ها و دور از نگاه سلیقه‌ای، مردم ولایی و ارزشی را به عنوان شاخص چهارگانه اسلام، امام، انقلاب و رهبری با آغوش باز بپذیرند.

  وی خاطرنشان کرد: اگر امام امروز در جمع ما بود در مقابل اسلام آمریکایی و سکولار می‌ایستاد و مدافع عدالت بود.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم از تبعیض، فساد، ظلم و بی‌عدالتی نسبت به خود گله‌مندند و مسئولان خدمتگزار شهرستان باید با همدلی و وحدت تحت پرچم ولایت امر با همکاری ائمه جمعه نور، ایزدشهر و چمستان و جامعه روحانیت مانند بسیجیان سال‌های ۶۰ راه شهیدان را ادامه داده و در خدمت به این مردم، قدم‌های بزرگ بردارند.

  این مسئول در ادامه از کلنگ‌زنی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان نور در آینده‌ای نزدیک و گازرسانی به منطقه لاویج خبر داد و افزود: در منطقه واز و ۱۳ روستای منطقه میانبند نیز به زودی عملیات گازرسانی اجرایی، افتتاح و همچنین گازرسانی به مناطق بالادست دوآب تا بلده و بلده تا پل زنگوله بزودی کلنگ‌زنی خواهد شد.

  اسماعیلی با اشاره به پروژه استادیوم ورزشی شهید ناطق نوری که ۱۲ سال متوقف شده بود، گفت: با نصب چمن مصنوعی و جذب اعتبار بیش از ۵ میلیارد تومان، از بهار سال آتی عملیات تکمیل مراحل باقیمانده آغاز می‌شود و در پاییز با برگزاری مسابقات در سطح ملی شاهد افتتاح آن خواهیم بود.

  وی از رفع مشکل بزرگ فاضلاب شهرهای رویان، نور، ایزدشهر و امیرآباد ساحلی با مشارکت بخش خصوصی خبر داد و خاطرنشان کرد: با دارا بودن پارک‌های جنگلی نور، ایزدشهر و چمستان در تلاشیم تا از اقتصاد جنگل نیز برای ایجاد اشتغال جوانان بهره ببریم.

  امام جمعه نور نیز در سخنانی گفت: امروز کشور ما دیگر از دشمن هراسی ندارد و عربده‌های دشمنان بیرونی همچون آمریکا، استکبار جهانی نشان می‌دهد که مأیوس شده و آنچه که باید به آن توجه داشته باشیم و از آن مراقبت کنیم، نیروهای داخل و خودی است.

  حجت‌الاسلام قنبرعلی احمدی تصریح کرد: نفوذ از داخل برمی‌خیزد و بیش از هر چیز باید جلوی فساد، تبعیض و بی‌عدالتی‌ها را گرفت.

  وی خطاب به فرماندار شهرستان نور گفت: فرماندار مسئول اجرایی برنامه‌های مدیران شهرستان و بسیج‌کننده مدیران برای خدمت به مردم است.

  امام جمعه نور اظهار کرد: طمع دشمن به ما به خاطر کم‌کاری‌هایی‌ست که در محیط اداری رخ می‌دهد و اگر مسئولی استعداد کار و خدمت خالصانه به مردم را ندارد باید با وی تسویه حساب شود تا آن جایگاه اشغال نشود.

  احمدی همچنین خطاب به نماینده مردم شهرستان‌های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به شما رأی دادند تا مشکلات منطقه را در مجلس دنبال و رفع کنند و نطق قاطع و عالمانه شما موجب امید و سرافرازی مردم می‌شود.

  این مسئول در پایان تعامل فرماندار، امام جمعه و نماینده مجلس در یک شهرستان را عامل برداشتن قدم‌های بلند برای خدمت خالصانه به مردم در سی و نهمین سال پیروزی انقلاب برشمرد.

  برچسب ها :

  نظرات