آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ , Thursday 15 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98433
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد در پیامی به مناسبت راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

  حضور انقلابی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر وحدت و انسجام جامعه است

  حجت الاسلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن طی بیانیه ای تمام اقشار و گروه ها و مردم ولایتمدار شهرستان محمودآباد را به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

  آوای شمال/ حجت الاسلام والمسلمین سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن طی بیانیه‌ای تمام اقشار و گروه‌ها و مردم ولایتمدار شهرستان محمودآباد را به شرکت در  راهپیمایی  ۲۲ بهمن دعوت کردند.

  متن بیانیه صادره بدین شرح است:

  بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
  وَالْفَجْرِ ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴﴾

  ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند.
  انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد.

  اکنون در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم، انقلابی که یک الگوی کامل اندیشه دینی و الگوی مترقی مردم‌سالاری دینی است.
  انقلابی که آن معمار کبیر انقلاب امام خمینیِ عزیز، پنجرهای جدید رو به انسان سرگشته‌ی دوران گشود و اسلام و عقلانیت نظام مترقی جمهوری اسلامی را جایگزین نظام ارتجاع شاهنشاهی کرد. آرمانی که با یاری حق تعالی و وحدت کلمه پشت سر امام خمینی(ره) کشور را از ضعف فرهنگی و سیاسی و اجتماعی دوران شاهنشاهی و ناسیونالیسم رویایی و جریان پوچ‌گرای لیبرال دموکراسی و کمونیسم رها ساخت و حیات طیبه اسلامی را برای ملت و کشور و تمام مردم آزادی خواه جهان به ارمغان آورد.

  ۲۲ بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.
  امروز پرچمدار و سکاندار انقلاب، بزرگ‌مردی خردمند و مردی از تبار عارفان و سالکان الی الله است که با توکل بر خدا و اتکاء به نفس مثال زدنی و تأکید بر تبعیت از منویات امام خمینی(ره) و پاسداری از ارزش‌های اسلامی، کشتی انقلاب را در میان امواج و تلاطم راهبری می‌کند. ملت رشید و صبوری که با چهار دهه جهاد و چهار دهه مقاومت و تبعیت محض از ولایت فقیه در حمایت از مظلوم؛ ظلم‌ستیزی و مبارزه با استبداد و استکبار را آموختند و با استعانت از زیرساخت‌های انقلابی و جهادی، الگویی اسلامی-ایرانی از پیشرفت را در عرصه‌های مختلف محقق ساختند.

  ایران اسلامی تنها کشوری است که یک تنه مقابل دنیای استکبار ایستاده و دشمن را به ستوه آورده و قطعاً بخشی از مشکلات اقتصادی جامعه ناشی از توطئه‌های داخلی و بین‌المللی و خباثت عده‌ای از دشمنان است. اکنون انقلاب با گذر از فتنه‌ها و تهدیدها راه خویش را یافته و ایجاد جنگ روانی، سیاه‌نمایی، القاء یأس و ناامیدی و ایجاد بحران ناکارآمدی در مسیر روشن احیای تمدن اسلامی خللی وارد نخواهد کرد.

  باید دانست که دشمن از پای ننشسته است و هر روز در لباسی دام های بیشماری را بر سر راه انقلاب می گستراند،امروز وظیفه تک تک ما حفاظت از آرمان‌های حضرت امام و شهداست. شهدایی که با لبیک به ندای هل من ناصرا ینصرنی امام زمان، خون خود را نثار کردند. تا این انقلاب سربلند بماند. حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نشان از اقتدار و وحدت است زیرا انقلاب ما با وحدت بدست آمده در هشت سال دفاع مقدس با وحدت در مقابل دشمن تا دندان مسلح پیروز شدیم و امروز با وحدت در مقابل تمام توطئه ها ی دشمنان ایستاده ایم .

  لذا از کلیه اقشار مردم شریف و ولایتمدار شهرستان محمودآباد جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت می نمایم تا به مانند همیشه با صفوف بهم فشره ضمن بیعت با ولی امر مسلمین جهان، امام خامنه ای (مدظله)، با فریاد رسای خود مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی به خصوص آمریکای جنایتکار بکوبند. و حماسه‌ای دیگر را در تاریخ ثبت نمایید.

  والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
  سید داوود موسوی
  امام جمعه محمودآباد/۲۱ بهمن ۹۶

  برچسب ها :

  نظرات