آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , Saturday 16 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98418
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در آخرین پرونده وزارت نفت، به دلیل دو تابعیتی بودن، یکی از اختلاس گران به راحتی در عرض سه ساعت، ۱۰۰ میلیارد تومان پول بیت المال را از کشور خارج کرد.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: در آخرین پرونده وزارت نفت، به دلیل دو تابعیتی بودن، یکی از اختلاس گران به راحتی در عرض سه ساعت، 100 میلیارد تومان پول بیت المال را از کشور خارج کرد.

  آوای شمال/ هاجر چنارانی در گفتگو با خبرنگار عطارنیوز گفت: بسیاری از ما دوران دفاع مقدس را درک نکرده ایم، شهدای عزیزی را برای حفظ این انقلاب دادیم که امروز خون همان شهدا حقی بزرگ بر گردن ما برای پایداری انقلاب ایجاد کرده است.

   

  وی ادامه داد: اکنون پس از ۳۹ سال از طول عمر انقلاب اسلامی باید ببینیم میزان رضایتمندی مردم چقدر است؟ متأسفانه رابطه بین مردم و مسئولین کمرنگ است و مردم به راحتی نمی توانند با مسئولین در ارتباط باشند تا به بیان مشکلات خود بپردازند.

   

  نماینده نیشابور و فیروزه با اشاره به سخن حضرت امام خمینی(ره) گفت: این انقلاب مربوط به مستضعفین و پابرهنگان است؛ اما باید ببینیم توانسته ایم مسئولینی انتخاب کنیم که یار واقعی مستضعفین باشند؟

   

  وی افزود: در مجلس شورای اسلامی نمایندگانی می خواهیم که از دل مردم باشند و برای مردم کار کنند، ولی اکثر نمایندگان به جای اینکه نماینده مردم باشند، نماینده دولت هستند.

   

  چنارانی به بیان کم‌کاری برخی مسئولان پرداخت و با اشاره به این نکته که متأسفانه بسیاری از برنامه ها و بودجه هایی که برای حمایت از قشر ضعیف جامعه است در مجلس رأی نمی آورد، تصریح کرد: برخی مسئولین مایه ننگ ملت و شهدا هستند، شهدای ما نرفتند که مسئولینی بر کرسی ریاست بنشینند که حتی دسترسی به آنها کار سختی باشد.

   

  وی اضافه کرد:بنده در خصوص مسئولین دو تابعیتی در مجلس تذکر جدی دادم؛ اما این دوتابعیتی ها متأسفانه در شهرستان ما نیز وجود دارند، در آخرین پرونده وزارت نفت به دلیل دو تابعیتی بودن یکی از اختلاس گران به راحتی در عرض سه ساعت یکصد میلیارد تومان پول بیت المال را از کشور خارج کردند.

   

  عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: باید تکلیف مسئولان دو تابعیتی مشخص شود، برخی از مسئولان فرزندانشان در خارج از کشور تحصیل می کنند، آیا خون فرزندان آنها از خون فرزندان مردم عادی پررنگ تر است که این چنین از پست و مقام های خود استفاده می کنند؟!.

   

  برچسب ها :

  نظرات