آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 7 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98345
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  راه‌حل مشکل بیکاری، رکود و گرانی برخورد شدید با مفسدین اقتصادی می‌باشد

  امام جمعه سرخ‌رود گفت: موضوع مهمی که بارها مقام معظم رهبری فرمودند بحث اقتصاد مقاومتی و اشتغال و تولید را خواستارند و با اقتصاد مقاومتی به جنگ مشکلات اقتصادی برویم اگر ما بخواهیم مشکل رکود، تولید ملی، بیکاری و گرانی را حل کنیم سلاح همه اینها برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی یعنی دانه درشت‌ها می‌باشد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز سرخ‌رود اظهارکرد: ۲۲ بهمن در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق و صلاح نقش بزرگی داشته است دشمنان سعی می‌کنند انقلاب را از یاد ما ببرند اما دهه فجر انقلاب را به یاد مردم می‌آورد.

  وی افزود: این ملت بیدار در هر سال با حرکت خود در ۲۲ بهمن دشمن را در جای خود متوقف و وادار به عقب نشینی کرده است زنان همپای مردان همانطور که در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقش پررنگ داشتند، امسال هم در مقابل رفتار برخی از دختران ناآگاه که روسری خود را برداشتند همپای مردان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا می‌کنند و از عزت و جلال و شکوه خود دفاع می‌کنند و عفت و آبرو و عصمت خود را در حَقُّ‌الله می‌دانند زیرا ما فقط امین‌الله هستیم مردم عزیز ما حفظ نظام را جز اوجب واجبات می‌دانند.

  موسوی آملی خاطر نشان کرد: موضوع مهمی که بارها مقام معظم رهبری فرمودند بحث اقتصاد مقاومتی و اشتغال و تولید را خواستارند با اقتصاد مقاومتی به جنگ مشکلات اقتصادی برویم اگر ما بخواهیم مشکل رکود، تولید ملی، بیکاری و گرانی را حل کنیم سلاح همه این‌ها برخورد قاطع با مفسدین اقتصادی یعنی دانه درشت‌ها است اگرچند نفر از دانه درشت‌ها را در کلان شهر‌ها کشور بیاورند و در ملاء عام شلاق بزنند خیلی از مشکلات حل می‌شود.

  امام جمعه سرخ‌رود یادآور شد: طبق نظرسنجی مراکز دولتی بیش از ۸۰درصد نارضایتی از وضعیت نابسامان اقتصاد کشور است دولت باید فتنه‌گران نفوذی اقتصادی که بدنبال ناراضی کردن ملت و سختی معیشت مردم هستند را بگیرند.

  وی اضافه کرد: ضد انقلاب کسی است که در کاری که مشغول هست، سستی کند یا وادار کند افرادی را که آنها هم کم کاری کنند طبق فرمایش شهید بهشتی تا مسئله تقسیم عادلانه امکانات زندگی در این کشور بر همه مردم و امکانات کار بر همه مردم حل نشود سایر مسائل انقلاب حل شدنی نیست.

  این مسؤول عنوان کرد: همه باید از نعمت‌هایی که خدا به ما داده خوب نگهداری کنند و از نعمت بزرگ محبت مردم به نظام اسلامی، نعمت جمهوری اسلامی نعمت جوانان نباید این نعمت‌ها را تضییع کرد و بر طبق فرمایش حضرت امام(ره) از بیگانگان نترسید از خودتان بترسید.

  امام جمعه سرخ‌رود تاکید کرد: ملت ایران از ترامپ نمی‌ترسند بلکه از فساد و تبعیض می‌ترسند و فردا این ملت شعار می‌دهد و قطار انقلاب در حرکت است خسته شدگان مرفه پیاده شوند نهضت ادامه دارد و ما مشکلات را تحمل می‌کنیم اما از تبعیض و فساد شکایت داریم و از دولت و قوه قضائیه خواستاریم غارتگران بیت‌المال از افساد طلب گرفته تا اصول چرا که اسلام آمریکایی را ترویج می‌کنند و مایه ننگ ملت هستند به شدت برخورد کنند.

  موسوی آملی در پایان گفت: در پایان بگویم یک کشور وقتی آسیب می‌بیند که ملتش بی تفاوت باشند آنهایی که به اسلام عقیده دارند آنهایی که دلشان برای قرآن می‌تپد امروز باید فعالیت کنند با فعالیت مسئوولین نظام همراه ملت است که جمهوری اسلامی زنده مانده است

  برچسب ها :

  نظرات