آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ , Sunday 17 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  آزادکار 97 کيلوگرم محمودآبادی در گفت‌وگو با آوای شمال؛

  منتظر رقابت تنگاتنگ در جام تختی باشید

  آزادکار 97 کيلوگرم محمودآبادی گفت: همه ملی‌پوشان برای رقابت در جام جهان پهلوان تختی آمادگی دارند و تماشاگران شاهد رقابت تنگاتنگی خواهند بود.

  آوای شمال/ اباذر اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ملی‌پوشان آزادکار کشورمان اردوهای سخت و طاقت فرسایی را امسال پشت سر گذاشته‌اند و با وجود رقبای سرسختی که پیش‌رو دارند اما از هیچ تلاشی برای اثبات خود به کادر فنی تیم ملی دریغ نمی‌کنند.

  آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم افزود: معتقدم تماشاگران شاهد رقابت تنگاتنگی در مسابقات جام جهان پهلوان تختی خواهند بود.

  وی ادامه داد: همه ملی‌پوشان کشتی آزاد کشورمان موظفند که در این جام حاضر شوند و فقط کشتی گیرانی که توانسته‌اند مجوز حضور در اردوها و رقابت‌های دیگر را از آن خود کنند و مجاز هستند در این رقابت‌ها حاضر شوند.

  اسلامی گفت: در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز کشتی گیران خوبی در جام جهان پهلوان تختی شرکت می‌کنند که از میان آنها می‌توان به علیرضا گودرزی از سیستان و بلوچستان، امیر محمدی از خراسان شمالی، دانیال شریعتی از همدان، حسین شهبازی از تهران اشاره کرد.

  آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم تاکید کرد: هر کشتق گیری که بیشتر زحمت کشیده باشد و تلاش مضاعفی در طول تمرینات از خود به نمایش گذاشته باشد در جام تختی به حق خود می‌رسد.

  دارنده طلای ارتش های جهان تصریح کرد: امسال سال خوبی را گذراندم و امیدوارم با درخشش در این رقابت‌ها جواز حضور در رقابت‌های قهرمانی را آسیا را به دست آورم.

  گفتنی است، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات