آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9823
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سارق جوان روی دیوار تیر خورد/ ۲ کیلومتر دویدن برای گرفتن دزد شب رو

  آوای شمال/ ساعت ۴ و ۱۵ دقیقه بامداد ، بیست چهارم بهمن ماه ماموران گشت کلانتری ۱۵۴ چیتگر در حین گشت زنی در منطقه ورد آورد بودند که با تجمع ۱۰ نفر از زنان و مردان که همگی مضطرب بودند، مواجه شدند. زمانی که ماموران علت تجمع را پرسیدند، مردم اعلام داشتند که دو نفر […]

  آوای شمال/ ساعت ۴ و ۱۵ دقیقه بامداد ، بیست چهارم بهمن ماه ماموران گشت کلانتری ۱۵۴ چیتگر در حین گشت زنی در منطقه ورد آورد بودند که با تجمع ۱۰ نفر از زنان و مردان که همگی مضطرب بودند، مواجه شدند.

  زمانی که ماموران علت تجمع را پرسیدند، مردم اعلام داشتند که دو نفر در داخل کوچه قصد سرقت لاستیک یکی از خودرو‌های پارک شده را داشتند که با دیدن آنان از محل گریختند.

  در ادامه موضوع به مرکز پیام کلانتری اعلام و ماموران به جستجوی متهمان فراری پرداختند که پس از چند دقیقه تعقیب و مراقبت دو متهم در یکی از خیابان‌های اطراف شناسایی شدند.

  پسران تبهکار با دیدن ماموران در دو جهت مخالف شروع به دویدن کردند که ماموران جداگانه به تعقیب آنان پرداختند. متهم ردیف اول پس از چند صد متر دویدن خسته شد و با پرتاب آجر قصد فرار از دست ماموران داشت که بی‌نتیجه ماند.

  ولی متهم ردیف دوم که از آمادگی جسمانی خوبی بهره مند بود،‌ با دویدن حدود بیش از دو کلیومتر وارد یکی از خیابان‌های فرعی شد و قصد داشت از دیوار یکی از خانه ها بالا برود و وارد منزل مردم شود که مامور انتظامی روی دیوار متهم را مورد هدف گلوله قرار داد.

  سرگرد عبدالله حسینی رئیس کلانتری ۱۵۴ چیتگر درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: هر دو پسر جوان، از سارقان حرفه‌ای پایتخت بودند که در بررسی از آنان تعدادی کارت ماشین و اموال مسروقه کشف شد.

  گفتنی است،‌سارق تیرخورده جهت سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شد.

  برچسب ها :

  نظرات