آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ , Tuesday 22 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98224
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس‌جمهور مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد

  رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت مردم ایران را به حضور باشکوه‌تر و مصمم‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان ظهر امروز در جلسه هیئت دولت اظهار داشت: بسیار خرسندیم که در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه چهلمین سال انقلاب، جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران اسلامی، قدرتمندتر و پرنشاط‌تر از همیشه در مسیر آرمان‌ها و اهداف انقلاب حرکت می‌کنند.

  وی با بیان اینکه آنچه امروز دنیا از اراده، اعتماد و نشاط مردم تفسیر خواهد کرد بر مبنای حضور باشکوه در راهپیمایی عظیم روز۲۲ بهمن ماه است، خاطرنشان کرد: هر سال در چنین روزی وقتی مردم با آن جمعیت میلیونی و صدای رسا از امام راحل، رهبری عزیز، نظام و آرمان‌های انقلاب‌شان به خوبی حمایت می‌کنند، این صدای رسا دست رد بر سینه بدخواهان انقلاب اسلامی و مردم بزرگ ایران است.

  رئیس‌جمهور اضافه کرد: حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی برای ماه‌ها و مدت‌ها دشمنان و بدخواهان ملت ایران را مایوس و آنچه را در طول ماه‌های گذشته بافته بودند، تبدیل به پنبه می‌کند. این حضور نشان می‌دهد که رابطه مردم و دولت صمیمی و عمیق و ارتباط مردم با ارزشهای انقلاب همچنان پابرجاست.

  روحانی با تاکید بر اینکه راهپیمایی۲۲ بهمن امسال از ویژگی‌های خاصی برخوردار است و به همین دلیل باید حضور مردم در آن شکوهمند‌تر از سال‌های گذشته باشد‌،گفت: دشمن در ماه‌های گذشته با محاسبات غلط و تفکراتی که داشت توطئه‌هایی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ ایران طراحی کرده بود البته هر آنچه قدرت‌های استکباری تاکنون علیه ملت ایران طراحی کرده‌اند همواره با شکست مواجه بوده است و مردم با حضور هوشمندانه پاسخ قاطع و محکمی به آنان داده‌اند و امسال نیز بواسطه اقداماتی که داشته‌اند باید مصمم‌تر از سالهای گذشته، حمایت قاطع خود را از فرهنگ ملی و دینی و اهداف بلند انقلابی و ملی شان نشان دهند.

  رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در ماه‌های گذشته توانسته‌ایم تروریست‌های خطرناکی که در منطقه نفوذ کرده و قدرت‌های استکباری از آنان حمایت می‌کردند را درهم بکوبیم و این پیروزی بزرگی است.همچنین در ماه‌های گذشته توطئه‌هایی که دولت آمریکا علیه مردم ایران و سیاست خارجی کشورمان طراحی کرده بود با شکست مواجه شده و در این مدت شورای امنیت سازمان ملل و بسیاری از کشورهای بزرگ جهان به دولت آمریکا پاسخ “نه” داده‌ و با بیان روشن، مسیر درست و قانونی ملت ایران را مورد تایید قرار دادند.

  وی تصریح کرد: دولت آمریکا با همه اقتدار سیاسی و اقتصادی که برای خود فراهم کرده، بارها به مصاف برجام آمده و هر بار با شکست مواجه گردیده و به جای اول خود بازگشته است. در برابر سخنان و ادعاهای دولت آمریکا به جز یکی دو کشور، تمام ملت‌ها و دولت‌های جهان ایستادگی کرده‌اند.

  رییس‌جمهور افزود: در سال گذشته همچنین شاهد توطئه‌های بی‌شماری برای جهان اسلام، فلسطین عزیز و قدس شریف بودیم و امروز باید با حضور با شکوه خود به همه آن توطئه‌ها پاسخ قاطع و محکم بدهیم.

  روحانی خاطرنشان کرد: نسل جوان هم باید در این راهپیمایی، عزم خود را برای شکوفایی اقتصادی و اشتغال زایی در کشور و طرح‌های که می‌تواند بازآفرینی و شکوفایی ایجاد کند، نشان دهد.

  رئیس‌جمهور گفت: بازآفرینی فقط برای حمل و نقل و ساختمان سازی نیست.بلکه باید در سراسر کشور و در همه زمینه ها با بازآفرینی شاهد اشتغال مولد، نشاط و رونق اقتصادی باشیم و در این زمینه دولت طراحی‌هایی انجام داده است و امیدواریم مجلس شورای اسلامی نیز از آن حمایت کند. پشتیبانی و حمایت مردم هم ضروری است چرا که با حضور و مشارکت مردم بهتر و سریع تر می توان مسیر پیشرفت و تعالی را پیمود.

  برچسب ها :

  نظرات