آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98061
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  همدان| حاجی‌بابایی: سال آینده “۷۶ میلیون ایرانی” یارانه دریافت می‌کنند

  نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه سال آینده ۷۶ میلیون نفر در کشور یارانه دریافت می‌کنند، گفت: تنها یارانه افرادی حذف خواهد شد که مشخص شود از وضعیت مالی بسیار مطلوبی برخوردار هستند.

  آوای شمال/ حمیدرضا حاجی بابایی صبح امروز در آیین کلنگ‌زنی زیرگذر سنگستان – سرخ‌آباد در محور همدان_ملایر ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار داشت: در کشور ایران اعتبارات کم نیست و برای هیچ پروژه‌ای در کشور بن‌بستی وجود ندارد.

  وی با اشاره به اینکه زیرگذر سنگستان_سرخ‌آباد پروژه‌ای است که اجرای آن مکرر توسط استانداری و فرمانداری مورد پیگیری بود، افزود:۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

  حاجی بابایی با بیان اینکه از ده‌ها پروژه دیگر نیز نیاز باشد برای آن‌ها اعتبار لازم وجود دارد، عنوان کرد: اگر گاهی بیان می‌شود که اعتبار نیست یا کم است این حرف از سوی افراد بی‌عرضه و تنبل است.

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه همدان در مسیر شتابانی قرار گرفته است، ابراز کرد: پروژه‌های بزرگی در استان اجرا می‌شود و بعد از جمع‌بندی بودجه گزارش کاملی از اتفاقات و حرکات بزرگ در استان ارائه می‌کنیم.

  حاجی بابایی با اشاره به اینکه امروز هماهنگی و همراهی مردم استان زبان زد است، تأکید کرد: هماهنگی بسیار خوبی در استان بین مسئولان و مجمع نمایندگان وجود دارد.

  وی اظهار داشت: اگر می‌خواهیم همدان را به جایگاهی که در شان آن است و جایگاه ویژه ملی و منطقه‌ای تعریف کنیم بایستی در طرح‌ها و افکار خود را به صورت ملی و منطقه‌ای در نظر گیریم که خوشبختانه حرکت و نظم خاصی در پروژه‌های استان وجود دارد.

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۵۰ درصد از بودجه‌های عمرانی کشور در اختیار وزارت راه و شهرسازی است، بیان کرد: ۷۰ درصد از ۵۰ درصد اعتبارات راه و شهرسازی، ردیف‌های ملی و در اختیار وزارت خانه است.

  حاجی بابایی با اشاره به اینکه اجرای زیرگذر در این منطقه مشکلات بسیاری از روستاها و کارگاه‌های اطراف رفع می‌شود، عنوان کرد: این منطقه از همدان تا انتهای شهرستان فامنین منطقه طلایی استان همدان برای سرمایه‌گذاری است که به زودی در این مناطق پروژه‌های بزرگ ملی اجرا می‌شود.

  وی با تأکید بر اینکه احداث پالایشگاه در استان که می‌تواند ۱۵ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داشته و نتایج خوبی را برای استان داشته باشد، ابراز کرد: این‌چنین اقدامات بزرگ می‌تواند استان را به تحرک درآورده و فضای شوق و امید نیز در همدان افزایش می‌یابد.

  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه سال آینده ۷۶ میلیون نفر در کشور یارانه دریافت می‌کنند، عنوان کرد: تنها یارانه افرادی حذف خواهد شد که مشخص شود از وضعیت مالی بسیار مطلوبی برخوردار هستند.

  برچسب ها :

  نظرات