آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ , Wednesday 27 March 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 98059
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  مشهد| جزئیات تنبیه بدنی دانش‌آموز مشهدی در مدرسه غیرانتفاعی؛ برخورد قانونی با معلم متخلف

  در پی تنبیه بدنی دانش‌آموز مشهدی در یکی از مدارس غیرانتفاعی، آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی وعده برخورد قانونی با معلم متخلف و موسس مدرسه را داده است.

  آوای شمال/ خبر دلخراش‌کننده بود؛� تنبیه دانش‌آموز توسط آموزگار خود در یکی از مدارس غیرانتفاعی ناحیه ۳مشهد؛ با توجه به اهمیت موضوع و رخ دادن این اتفاق ناگوار، به سراغ مسئول ناحیه ۳ آموزش و پرورش مشهد رفتیم تا جزئیات قضیه را جویا شویم.

  رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد در این زمینه� ضمن ابراز تاسف از وقوع چنین رخدادی� در یکی از مدارس دوره دوم متوسطه ناحیه سه مشهد در روز دوشنبه ۱۶ بهمن گفت: این‌گونه اتفاقات در مدارس روالی مستمر نیست و به ندرت شاهد وقوع چنین حوادثی هستیم.

  منصوره شریف‌الحسینی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در این موارد افزود: به محض دریافت این گزارش حراست و ارزیابی و رسیدگی به شکایات ناحیه وارد عمل شده و تا فردا به موضوع رسیدگی کامل خواهد شد و پاسخ تکمیلی این اداره نیز اطلاع رسانی می‌شود.

  وی اظهار داشت: دبیر مربوطه این حادثه یکی از”نیروهای آزاد” مدارس است که قطعاً پس از بررسی‌های دقیق برخوردهای قانونی لازم با وی دیگر عوامل صورت خواهد گرفت.

  حسین عیدی؛ مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌رضوی نیز در رابطه با تشریح موضوع فوق اظهار داشت: روز گذشته در یکی از مدارس غیردولتی ناحیه ۳ مشهد دانش‌آموز دوره دوم متوسطه در مدرسه بی‌نظمی کرده و آموزگار مربوطه با کتابی که در دست داشته به پشت سر دانش‌آموز ضربه زده است.

  مدیر روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ادامه داد: در ادامه ماجرا دانش آموز تعادل خود را از دست داده و روی زمین افتاده است در حالی که حال عمومی او مطلوب بود. بعد از مراجعه به دفتر مدرسه، دانش آموز سرپا می‌شود و به منزل مراجعه می‌کند.

  وی با اشاره به این که وضعیت مساعد دانش‌آموز مورد تایید پزشک است تصریح کرد: دانش آموز در سلامت کامل به‌سر می‌برد و اینگونه اتفاقات متداول مدارس استان نیست.� آموزگار متخلف از نیروهای آزاد بوده و موسس مدرسه از کادر مجرب و باسابقه آموزش و پرورش است. با بررسی‌های بیشتر با آموزگار و موسس مدرسه برخورد قانونی انجام می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات