آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9796
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  ادعای جدید قاتل باز هم نجاتش نداد

  آوای شمال/ به نقل ازفرهیختگان، او گفت که ناخواسته دستش روی ماشه رفته و تیر شلیک شده است. این مرد با حکم پنج قاضی دادگاه به قصاص و زندان محکوم شد.   در نشست رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی عزیزمحمدی و با حضور چهار […]

  آوای شمال/ به نقل ازفرهیختگان، او گفت که ناخواسته دستش روی ماشه رفته و تیر شلیک شده است. این مرد با حکم پنج قاضی دادگاه به قصاص و زندان محکوم شد.

   

  در نشست رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی عزیزمحمدی و با حضور چهار مستشار تشکیل شد، ابتدا نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

   

  او گفت: «نیمه شب بیست‌و‌سوم شهریور ۹۲ بهزاد ۳۴ ساله مسعود ۳۳ ساله را در خانه‌اش در خیابان دماوند با شلیک سه گلوله به سینه‌اش کشت. اکنون با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده و به درخواست اولیای‌دم برایش اشد مجازات می‌خواهم.» سپس بهزاد که پیشتر در بازجویی‌ها گفته بود برای انتقام‌گیری به خانه مسعود رفته و به او شلیک کرده است، پشت تریبون دفاع ایستاد و ادعای تازه‌ای مطرح کرد.

   

  این مرد گفت: «از قبل با یکی از دوستانم به‌نام مهدی اختلاف داشتم. او دوستانش را اجیر کرده بود تا به طلافروشی من دستبرد بزند، اما ناکام ماند. مهدی مدتی بعد با ماشینش مرا زیر گرفت که به‌شدت مجروح شدم. به خاطر وساطت دوستانم از مهدی شکایت نکردم، اما قرار شد او هزینه‌های بیمارستانم را بپردازد. او هر بار برای پرداخت ۱۴ میلیون تومانی که هزینه کرده بودم بهانه می‌آورد تا اینکه آخرین بار شنیدم برای ترساندن من ، دوست صمیمی‌ام را به خانه‌اش برده و او را حسابی کتک زده است. او به دوستم گفته مرا متقاعد کند دیگر حرفی درباره ۱۴میلیون تومان نزنم.

   
  به همین خاطر به فکر انتقام‌جویی افتادم و یک کلت کمری تهیه کردم. وقتی فهمیدم در خانه مسعود میهمانی برپاست و مهدی هم به آنجا دعوت شده مقابل در رفتم. مسعود در را باز کرد و من داخل رفتم. همان موقع مهدی را صدا زدم و اسلحه کشیدم. می‌خواستم مهدی را بترسانم تا پولم را پس بدهد اما چون هیچ وقت با کلت شلیک نکرده بودم ناخواسته دستم روی ماشه رفت و چند تیر به مسعود شلیک شد.» او ادامه داد: «باور کنید من خصومتی با مسعود نداشتم و نمی‌خواستم به او شلیک کنم.»

   

  بهزاد همچنین درباره اینکه چرا پس از شلیک خونین گریخته و با شناسنامه جعلی یک ماه زندگی پنهانی در یکی از هتل‌های سرعین اردبیل را در پیش گرفته است، توضیح داد: «بعد از شلیک ترسیده بودم، چون می‌دانستم دستگیر می‌شوم یک شناسنامه دزدی را از یکی از دوستانم گرفتم و عکسم را روی آن چسباندم. من با شناسنامه جعلی به هتلی در سرعین رفتم و آنجا اقامت کردم. اما پس از یک ماه دستگیر شدم.» در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و بهزاد را به قصاص و به جرم حمل و نگهداری سلاح به زندان محکوم کرد.

  برچسب ها :

  نظرات