آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97941
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده سپاه کربلای مازندران:

  کارگروه توسعه و اشتغال مناطق محروم مازندران فعال می‌شود

  فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه کارگروه اقتصاد و اشتغال در مناطق محروم استان به واسطه توسعه فعالیت قرارگاه سازندگی راه‌اندازی شده است، گفت: بنا داریم با همت و توان خودمان و با همکاری دولت این مشکل را حل و فصل کنیم.

  آوای شمال/ سردار محمدحسین بابایی در مراسم بهره‌‌برداری از پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی در منطقه چهاردانگه مازندران، اظهار کرد: فعالیت این قرارگاه در سه منطقه مازندران از سال گذشته شروع شده و بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده در حال اجرا است.

  وی با اعلام اینکه سپاه با خود مردم و برای مردم کار می‌کند، افزود: در کنار محرومیت‌زدایی، توسعه فعالیت اقتصادی در برنامه کاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی مطرح است که در پروسه زمان‌بندی شده و با توجه به اقداماتی که در دستور کار داریم باید به جایی برسیم که زمینه مهاجرت معکوس در مناطق عملیاتی قرارگاه پیشرفت و آبادنی فراهم شود.

  فرمانده سپاه کربلای مازندران مهم‌ترین برنامه‌های در دست اجرای این سازمان را آموزش سبک زندگی بر اساس دستورات ائمه اطهار با حضور سفیران سلامت در مناطق روستایی تحت پوشش، تقویت زیرساخت‌های عمرانی برای اجرای فعالیت‌های اقتصادی، کمک به شناسایی ظرفیت‌های اقتصادی برای توسعه اشتغال و توجه به مباحث آموزشی و تقویت فرهنگ کار بین دانش‌آموزان این مناطق عنوان کرد.

  این مسئول خاطرنشان کرد: نگاه ما به ظرفیت‌های موجود در منطقه است و انتظار داریم که از ظرفیت موجود برای توسعه استفاده مناسب شود، ثروت موجود در منطقه استخراج و برای نیازمندی‌های مردم مورد استفاده قرار گیرد.

  بابایی با اعلام اینکه کارگروه اقتصاد و اشتغال در مناطق محروم مازندران به واسطه توسعه فعالیت قرارگاه سازندگی راه‌اندازی شده است، اضافه کرد: بنا داریم با همت و توان خودمان و با همکاری دولت این مشکل را حل و فصل کنیم.

  وی در پایان گفت: در ایام دهه فجر عملیات بهره‌برداری ۱۸ پروژه عمرانی در برنامه کاری قرار گرفته و این پروژه‌ها به صورت هم‌زمان در مناطق دوهزار تنکابن، هزارجریب بهشهر و چهاردانگه به بهره‌برداری رسیده است.

  برچسب ها :

  نظرات