آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97911
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  بازنگری در ساختار اداری و سیاست‌های اقتصادی و فرهنگی از ملزومات است

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی زندگی اشرافی‌گری با حمایت از مستضعفان را با یکدیگر در تضاد دانست و گفت: بازنگری در ساختار اداری در سیاست‌های اقتصادی و فرهنگی از ملزومات است و امام نیز همواره بر این موضوع تاکید می‌کردند.

  آوای شمال/ اسدالله بادامچیان ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: اگر امام خمینی(ره) در قید حیات بودند، مهم‌ترین توصیه‌شان به مسئولان نظام جمهوری اسلامی همان مشی رجایی‌گونه، ساده‌زیستی، خدمت خالصانه و مخلصانه و تلاش در ایجاد تحول در هر مرحله از انقلاب بود.

  وی افزود: ما اکنون که در آستانه آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب هستیم و نیاز به تحول همه‌جانبه براساس تجربیات به دست آمده و مقتضیات زمان فعلی داریم.

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی شرایط دنیا در زمان انقلاب را دوقطبی توصیف و تشریح کرد: یکی قطب ابرقدرت شوروی بود که به برکت انقلاب نابود شد و قطب دیگر هم قطب ابرقدرت آمریکاست که امروز آن‌چنان سردرگم است که حتی نمی‌داند با رئیس جمهورش چه غلطی نکند.

   

  *آمریکایی‌ها نمی‌دانند با رئیس جمهورشان چه غلطی بکنند

  آمریکا نه تنها نتوانست با ما غلطی بکند، بلکه الان حتی نمی‌داند با رئیس جمهورش چه غلطی بکند. این جمله را بادامچیان مطرح کرد و ادامه داد: بازنگری در ساختار اداری در سیاست‌های اقتصادی و فرهنگی از ملزومات است و امام نیز همواره بر این موضوع تاکید می‌کردند.

  وی در پاسخ به اینکه آیا مسئولان به توصیه امام مبنی بر ساده‌زیستی عمل می‌کنند یا خیر، گفت: ما چند هزار مدیر داریم که زندگی بیشتر آن‌ها ساده است و حداکثر یک آپارتمان دارند. البته برخی هم فراتر رفته‌اند و کاخ‌نشین شده‌اند.

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به انتقاد از اشرافی‌گری برخی از مسئولان پرداخت و تاکید کرد: آدم در کاخ سعدآباد نمی‌تواند غم محرومان را بخورد. وقتی امام آمد به حسینیه جماران رفت. با زندگی اشرافی‌گری نمی‌توانیم حامی محرومان باشیم.

   

  *نسل جوان انقلاب؛ نسلی شایسته و دارای ظرفیت

  بادامچیان هم‌چنین در ارتباط با توقع نسل قدیم انقلابی از نسل جدید بیان داشت: نسل جوان ما نسل رویش‌یافته انقلاب است و باید قدر این رویش انقلابی را بداند. جوان انقلابی امروزی باید به انقلابش تکامل ببخشد.

  وی در اظهارات پایانی‌اش خاطرنشان کرد: نسل جوان ما باید هوشیار و مراقب باشد. از آن جایی که در بیشتر احزاب حضور داشته‌ام، نسل جوانمان را نسلی شایسته و دارای ظرفیتی بالا برای انجام این کار می‌دانم و همانند رهبر معظم انقلاب اعلام می‌کنم که «به این نسل امیدوار هستم».

  برچسب ها :

  نظرات