آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97797
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران:

  مردم به دنبال رسانه تخریب کننده نیستند

  مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه توسعه مازندران به وسیله رسانه ها سرعت بیشتری می گیرد، گفت: مردم به دنبال رسانه تخریب کننده نیستند.

  آوای شمال/ علی یوسفی در گفت‌ و ‌گو با ایسنا مازندران، با اشاره به اینکه رسانه در توسعه نقش مهمی دارد، اظهارکرد: رسانه پل ارتباطی میان مردم و کارگزاران محسوب می‌شود.

  وی با بیان اینکه رسانه ها نماینده افکار عمومی و چشم بینای جامعه از سوی مردم و مشاوران امین برای مسئولان محسوب می شوند، تصریح کرد: رسانه می‌تواند دغدغه مردم در جامعه را به عنوان یک کارشناس خوب مطرح و با رفع آن مسائل به توسعه کمک کند.

  مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه در مازندران بیش از ۲۴۷ رسانه دارای مجوز مکتوب و مجازی در حال فعالیت هستند، خاطرنشان کرد: جایگاه رسانه در مازندران نسبت به برخی استان‌های دیگر بسیار مناسب است به طوری که به عنوان مثال سه برابر استان گلستان رسانه دارای مجوز داریم.

  یوسفی با بیان اینکه رسانه ها هنوز در توسعه مازندران نقش آفرین نیستند، تصریح کرد: برخی از رسانه ها مجیز گوی مسئولان هستند و به خاطر نگاه اقتصادی بسیار بلند حوزه کاری خود، تعهد اصلی‌ خود که در قرآن به آن یاد شده را فراموش کرده‌اند.

  وی با اشاره به اینکه رسانه ها باید با رعایت جانب انصاف مشکلات را بیان کنند، گفت: توسعه استان با حضور رسانه ها سرعت بیشتری می گیرد.

  مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با بیان اینکه رسانه فضای بسیار خوبی است که مشکلات استان پوشش داده شود، افزود: متاسفانه رویه بدی در مازندران به نام تقابل رسانه ای به وجود آمده که ناشایست است.

  یوسفی با انتقاد از برخی رسانه ها که منافع خود را در اولویت قرار داده و زمانی که نتوانستند به اهداف خود دست یابند، اقدام به تخریب می‌کنند، اظهار کرد: اینگونه رسانه ها باید بدانند مردم در این خصوص نسبت به شما قضاوت بدی می کنند.

  وی تاکید کرد: مردم به دنبال رسانه هایی هستند که ضمن بیان حقایق انتقادهای دلسوزانه و سازنده داشته باشند نه اینکه تخریبی عمل کنند و از جایگاه رسانه ای خود سوء استفاده کرده و مدیری را تخریب کنند.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. آقای علی یوسفی عزیز
   رسانه ها رکن چهارم دمکراسی هستند و به همین دلیل انتظار می رود که اصحاب رسانه در استان مازندران از تمامی ظرفیت های در اختیار خود برای توسعه این استان بهره برداری کرده و در حل معضلات به یاری مردم بشتابید. چرا که قلم یک خبرنگار می تواند باعث بیدار شدن یک مدیر و تلاش بیشتر وی برای رفع مشکلات شود. همچنین انتظار از شما و دیگر جوانان این عرصه این است که با تلاش مضاعف به دنبال مطالبات به حق مردم باشید.
   انشاالله در رسیدن به اهداف عالی رسانه که همان شفافیت و توسعه پایدار می باشد موفق باشید.


  نظرات