آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97771
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  تشکیل جلسه خانه ملت درباره نحوه مدیریت بحران برف/ اهمال کاری مسئولان وزارت راه و شهرسازی در ماجرای بحران برف

  عضو کمیسیون عمران مجلس اظهارداشت: در هفته های اخیر به دلیل بارش برف 30 سانتی متری در تهران و محور های مواصلاتی به این استان مشکلات بیشماری گریبان گیر مردم این منطقه شد که به همین سبب باید مسئولان وزارت راه و شهرسازی در این خصوص پاسخگو باشند.

  آوای شمال/ با اعلام تشکیل جلسه کمیسیون عمران در خصوص بارندگی های اخیر و مشکلاتی که در این خصوص در کشور ایجاد شد اظهارداشت: در هفته های اخیر به دلیل بارش برف ۳۰ سانتی متری در تهران و محور های مواصلاتی به این استان مشکلات بیشماری گریبان گیر مردم این منطقه شد که به همین سبب باید مسئولان وزارت راه و شهرسازی در این خصوص پاسخگو باشند.

  وی بر همین اساس اضافه کرد: بعد ظهر امروز جلسه ای در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص رسیدگی به مشکلاتی بعلت بارش برف در هفته های گذشته در برخی از محور های مواصلاتی به تهران و سایر استان ها رخ داد با حضور اعضای کمیسیون عمران و احتمالا برخی از مسئولان وزارت راه و شهرسازی برگزار می شود.

  عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مجلس از وضعیت بوجود امده بخاطر بارندگی های اخیر نگرانی دارد گفت: بارش برف ۳۰ سانتی متری در کشور موجب بروز چنین بحرانی در کشور شد در حالی که بارش برف ۳۰ سانتی متری نباید بحران ایجاد کند، اما متاسفانه به دلیل اهمال کاری های مسئولان وزارت راه و شهرسازی این موضوع تبدیل به بحرانی در کشور شد .

  افضلی افزود: در این جلسه پیرامون مشکلات و بحران هایی که در جاده های کشور ، فرودگاه ها ، پایانه های مسافر بری و تاکسی رانی که ایجاد شد بحث و گفت‌وگو می شود و در پی این هستیم که به دنبال راه حل و راه کار برای این موضوع باشیم و اگر کسی مقصر این حادثه بوده مشخص و برخورد جدی با ان صورت پذیرد.

  برچسب ها :

  نظرات