آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 7 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97713
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  انقلابی بودن یعنی فارغ از دعواهای سیاسی به فکر حل مشکل مردم باشیم

  امام جمعه سرخ‌رود گفت: انقلابی یعنی فارغ از دعواهای سیاسی به فکر حل مشکلات مردم بودن که در این صورت دشمن هرگز نخواهد توانست به این انقلاب و به این نظام و به این ملت صدمه‌ای وارد کند و اگر همه قدرت‌های عالم دست به دست هم بدهند نیز هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه این شهر اظهار کرد: تصاویر دهه فجر بدون عکس امام (ره) معنا ندارد پیروزی انقلاب اسلامی مرهون تلاش آحاد ملت و رهبری حضرت امام راحل است دهه فجر بدون نام امام راحل، یاد شهدا و بدون توجه حماسه‌هایی که منجر به پیروزی شکوهمند نظام مقدس اسلامی شده است معنا ندارد.

  وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امام (ره) ملت ایران، میراث فرهنگی نیست بلکه رهبر، امام زنده و حاضر است و آغاز دهه فجر یعنی انقلاب اسلامی ایران دارای ظرفیت درونی، جوشش پیوسته و پیام جهانی است و ایستایی برای آن معنا ندارد.

   موسوی‌آملی خاطرنشان کرد: ۳۹ سال است که همه می‌گویند امام آمد و تلویزیون‌ها فرودگاه مهرآباد تهران را نشان می‌دهند اما روزی خواهد رسید که همه فریاد بزنند امام آمد و تلویزیون‌ها مکه را نشان دهند و تنها رسیدن از نهضت امام خمینی (ره) به حکومت امام زمان (عج) فقط و فقط انقلابی ماندن است.

  امام جمعه سرخ‌رود تصریح کرد: انقلابی ماندن یعنی اعتماد به نفس و اعتقاد به توانمندی‌های خود یعنی با تمام قوت تلاش کنیم تا مشکلات مردم حل شود یعنی دست بر زانوی پرتوان خود گذاشتن و برپا ایستادن انقلابی یعنی سرباز انقلاب بودن نه اینکه سربار انقلاب بودن است.

  وی در ادامه بیان کرد: انقلابی یعنی روزمره نشوی یعنی هنوز پر شور و اراده برای ایجاد جامعه آرمانی توحیدی با نشاط و توان بالا کار کنی تا بتوان جلوی لاشخوران سیاسی را گرفت.

  موسوی آملی در پایان گفت: انقلابی یعنی فارغ از دعواهای سیاسی به فکر حل مشکلات مردم بودن که در این صورت دشمن هرگز نخواهد توانست به این انقلاب و به این نظام و به این ملت صدمه‌ای وارد کند و اگر همه قدرت‌های عالم دست به دست هم بدهند نیز هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

  برچسب ها :

  نظرات