آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97566
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  بودجه از همان ابتدا دارای مشکلات بسیاری بود/ دلایل رد کلیات لایحه بودجه سال ۹۷

  حاجی‌بابایی گفت: عدم شفافیت در مصارف و منابع، غیرواقعی بودن منابع، اتکای بودجه به اوراق مشارکت وسیع و گسترده، خلق منابع موهوم، عدم پاسخگویی به نیاز‌های جامعه مانند هدفمندی یارانه‌ها و همچنین عدم تأمین منابع محکم و قابل اعتنا درباره اشتغال را می‌توان از جمله دلایل رد کلیات لایحه بر‌شمرد که اینها از عمده موارد دلایل نمایندگان برای رد لایحه بودجه بوده است.

  آوای شمال/ با اشاره به رد کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ در مجلس و دلایل این امر گفت: درخصوص رد کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ باید گفت که نمایندگان فارغ از دیدگاه های سیاسی خود نگاه کاملا کارشناسانه و دقیقی به این موضوع داشتند و به دلایل مختلف اقتصادی اقدام به در کلیات لایحه بودجه سال ۹۷ کردند.

  وی بر همین اساس اضافه کرد: بودجه از همان روز های ابتدا که به مجلس ارائه شده بود دارای مشکلات بسیاری بود و نظر نمایندگان از همان اول برای رد لایحه بودجه ۹۷ بود چرا که این بودجه دارای مشکلات و ایرادات اساسی است و تصویب آن مشکلات زیادی را برای کشور بوجود می آورد.

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق در این باره گفت: ایرادات و اشکالات لایحه بودجه ۹۷ به قدری زیاد بود که حتی مصوبات کمیسیون تلفیق نیز نظرات نمایندگان را در خصوص لایحه بودجه دولت جلب نکرد و نمایندگان کلیات لایحه بودجه ۹۷ را رد کردند.

  حاجی‌بابایی در پایان در خصوص دلایل رد لایحه بودجه ۹۷ در مجلس، عنوان کرد: عدم شفافیت در مصارف و منابع، غیرواقعی بودن منابع، اتکای بودجه به اوراق مشارکت وسیع و گسترده، خلق منابع موهوم، عدم پاسخگویی به نیاز‌های جامعه مانند هدفمندی یارانه‌ها و همچنین عدم تأمین منابع محکم و قابل اعتنا درباره اشتغال را می‌توان از جمله دلایل رد کلیات لایحه بر‌شمرد که اینها از عمده موارد دلایل نمایندگان برای رد لایحه بودجه بوده است.

  برچسب ها :

  نظرات