آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9756
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیش بازی سلتیک-اینتر

  آوای شمال/ ویدیچ و هم تیمی هایش، انتظار یک ورزشگاه پر سر و صدا و سخت را می‌کشند و می‌دانند کار سختی در سلتیک پارک پیش روی آنهاست. سلتیک شاگردان رونی دیلا، در ۵ بازی اخیر خود ۵ پیروزی کسب کرده اند و روزهای خوبی را سپری می‌کنند. آنها در حال حاضر در صدر جدول […]

  آوای شمال/ ویدیچ و هم تیمی هایش، انتظار یک ورزشگاه پر سر و صدا و سخت را می‌کشند و می‌دانند کار سختی در سلتیک پارک پیش روی آنهاست.

  سلتیک

  شاگردان رونی دیلا، در ۵ بازی اخیر خود ۵ پیروزی کسب کرده اند و روزهای خوبی را سپری می‌کنند. آنها در حال حاضر در صدر جدول لیگ اسکاتلند قرار دارند و با یک بازی کمتر نسبت به تیم دوم، ۳ امتیاز از آنها بیشتر کسب کرده اند. پیروزی روز شنبه آنها مقابل جانستون ، که با پیروزی ۲-۱ آنها همراه بود، روند ۸ کلین شیت پیاپی آنها را متوقف کرد ولی آمار سلتیک مقابل تیم‌های اروپایی قابل قبول نیست. آنها در ۴ دیدار اخیر خود مقابل تیم‌های ایتالیایی، ۴ شکست بدون به ثمر رساندن گل تجربه کرده اند. کریس کامنز، میکل لوستیگ و چارلی مولگرو، مصدومین سلتیک هستند که برای بازی امروز آماده نخواهند بود.

  اینتر

  شاگردان روبرتو مانچینی به نظر به نقطه ی عطف فصل خود رسیده اند. پس از عدم موفقیت در نتیجه گیری با وجود نمایش‌های درخشان، به نظر می‌رسد که اینتر بلاخره راه پیروزی را پیدا کرده است. آنها در ۲ بازی اخیر خود، ۲ پیروزی کسب کرده اند و در مجموع ۷ گل به ثمر رسانده اند. این پیروزی ها پس از ۳ شکست متوالی حاصل شده است و از همین حیث، اینتری ها انگیزه ی خیلی بالایی برای بازی امروز خواهند داشت.جاناتان، ناگاتومو، مارکو آندرئولی، هوگو کامپانیرو و دانیلو دی‌آمبروسیو، مصدومین اینتر برای بازی امشب خواهند بود.

  برچسب ها :

  نظرات