آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9740
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  حاجی پور: هدفم شکست سوریان و دو بنده تیم ملی است

  آوای شمال/ محسن حاجی پور پس از پیروزی مقابل حریف آذربایجانی درباره حریف خود گفت: روشن بایرامف حریف بسیار شناخته شده ای است و قهرمانی المپیک و جهان را در کارنامه دارد. خدا را شکر در نخستین مصاف با این آذربایجانی توانستم به برتری برسم اما نمی دانم چه شد که در ادامه کار کشتی […]

  آوای شمال/ محسن حاجی پور پس از پیروزی مقابل حریف آذربایجانی درباره حریف خود گفت: روشن بایرامف حریف بسیار شناخته شده ای است و قهرمانی المپیک و جهان را در کارنامه دارد. خدا را شکر در نخستین مصاف با این آذربایجانی توانستم به برتری برسم اما نمی دانم چه شد که در ادامه کار کشتی گیرانمان مقابل حریفان آذربایجانی شکست خوردند و در مجموع بازنده شدیم. اما از این که من توانستم به خوبی جواب اعتماد مربیان را بدهم بسیار خوشحالم.

  وی افزود: سعی کردم با پیروزی در این مبارزه شرایط روحی تیم را به خوبی دگرگون کنم و به آنها روحیه بدهم ضمن این که می خواستم توانایی‌هایم را به اثبات برسانم و از حیثیت کشتی ایران نیز دفاع کنم. خوشحالم که جلوی چشم تماشاگران شرمنده نشدم و بر حریف قدرتمند خود پیروز شدم.

  فرنگی کار وزن ۵۹ کیلوگرم ایران تصریح کرد:‌ حریفم بسیار کشتی بلد و فنی بود. او حتی بارها حمید سوریان را نیز اذیت کرده بود اما با آنالیز خوب مربیان به خوبی با نقاط ضعف و قوت او آشنا بودم و بر همین اساس کشتی گرفتم که خدا را شکر توانستم از نقاط ضعفش بهترین بهره را ببرم و او را شکست دهم. من تا پنج دقیقه مانده به کشتی نیز نمی دانستم باید کشتی بگیرم ولی با نظر کادر فنی به روی تشک رفتم.

  حاجی پور درباره اهداف خود در کشتی گفت: باید بیش از این‌ها زحمت بکشم؛ چرا که کشتی در ایران ورزش سنگینی است و استعدادهای زیادی در آن حضور دارد. اگر بخواهم عقب بکشم حریفان به راحتی جایم را می گیرند.

  وی گفت: من در مسابقات اوپن نیز شرکت کردم و عنوان اولی را به دست آوردم که با توجه به آن مربیان تیم ملی من را برای جام‌جهانی انتخاب کردند.

  فرنگی کار سبک وزن ایران درباره داشتن رقیب قدرتمندی به نام حمید سوریان برای پوشیدن دوبنده تیم ملی گفت: خوشبختانه انتخابی تیم ملی قانونمند است و هر کسی شایسته‌تر باشد در رقابت‌های انتخابی شرکت می‌کند. من نیز صد در صد هدفم پوشیدم دوبنده تیم ملی است و می خواهم مقابل سوریان به برتری برسم تا برای مسابقات جهانی و المپیک برای ایران به روی تشک بروم امیدوارم بتوانم به هدفم برسم.

  برچسب ها :

  نظرات