آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ , Wednesday 23 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97304
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد

  رسیدگی به بیش از ۱۳ هزار فقره پرونده در شعب تعزیرات حکومتی مازندران

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه 13 هزار و 768 فقره پرونده در شعب تعزیرات حکومتی مازندران رسیدگی شد، گفت: متخلفان به بیش از 114 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

  آوای شمال/ مهدی عباسی در گفت‌وگو با بلاغ، ضمن اشاره به برخورد با متخلفان صنفی و غیرصنفی در مازندران، اظهار کرد: تعزیرات حکومتی در سه بخش کالا و خدمات، قاچاق کالا و همچنین بهداشت و درمان صلاحیت رسیدگی دارد.

  وی افزود: در این سه بخش در صورت دریافت گزارش از مراجع ذی‌صلاح و سیر مراحل قانونی و اداری و تأیید تخلف در شعب، متخلفان به مجازات‌های مقرر در قوانین از جمله جزای نقدی، تعطیلی واحد و نصب پارچه به‌عنوان متخلف و دیگر مجازات برابر قانون محکوم می‌شوند.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اظهار کرد: با توجه به اینکه فلسفه تعزیرات حکومتی، رسیدگی فوری به تخلفات است، لذا پرونده‌ها در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

  عباسی درباره عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی مازندران طی سال‌جاری، خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون، مجموعا در هر سه بخش تعداد ۱۳ هزار و ۷۶۸ فقره پرونده در شعب تعزیرات حکومتی مازندران رسیدگی و مختومه شد.

  وی اضافه کرد: طی این بازه زمانی، متخلفان به مبلغ ۱۱۴ میلیارد و ۵۴۵ میلیون و ۴۵۸ هزار و ۲۸۰ ریال جزای نقدی محکوم شدند.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران در پایان یادآور شد: در این مدت بیشترین تخلف مربوط به عدم درج قیمت با ۴ هزار و ۶۸۲ فقره، گران‌فروشی با ۳ هزار و ۶۰، عدم ارائه فاکتور خرید با یک‌هزار و ۴۶۰، عدم صدور فاکتور با ۹۹۳، کم‌فروشی با ۵۸۶ و تقلب با ۳۵۷ فقره در صدر پرتکرارترین تخلفات قرار دارند.

  برچسب ها :

  نظرات