آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9716
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  شهنازی: برای فدراسیون‌هایی که شانس کسب سهمیه دارند، برنامه‌های ویژه داریم

  آوای شمال/ شاهرخ شهنازی در حاشیه افتتاح همایش بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی گفت: در این همایش ۱۴۲۰ مقاله ارائه شده که این تعداد قابل توجه است. به علاوه ۱۸ کارگاه در موضوعات تربیت‌بدنی با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود. وی در ادامه افزود: این نشان‌دهنده کار گسترده‌ای است که برای برگزاری […]

  آوای شمال/ شاهرخ شهنازی در حاشیه افتتاح همایش بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی گفت: در این همایش ۱۴۲۰ مقاله ارائه شده که این تعداد قابل توجه است. به علاوه ۱۸ کارگاه در موضوعات تربیت‌بدنی با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

  وی در ادامه افزود: این نشان‌دهنده کار گسترده‌ای است که برای برگزاری همایش انجام شده است. اینکه از اقشار مختلف ورزش در همایش بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی حضور دارند نشان می‌دهد این یک سمینار نمایشی نیست بلکه کاملاً واقعی است و می‌خواهد به مسائل ورزش بپردازد.

  «انتقال اطلاعات علمی به صحنه‌های کاربردی یکی از حلقه‌های مفقوده ورزش ماست»، دبیرکل کمیته ملی المپیک با بیان این جمله یادآور شد: به دکتر قره‌خانلو، رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی پیشنهاد دادیم که یک کارگروه تشکیل شود و مجموعه‌ای باشد برای انتقال نتایج این سمینار به فدراسیون‌ها و همچنین ابزاری باشد تا در برنامه‌ریزی‌ها مورد استفاده قرار گیرد که این پیشنهاد مورد استقبال ایشام قرار گرفت.

  شهنازی همچنین در خصوص بودجه کمیته ملی المپیک گفت: کماکان پیگیر این مسئله هستیم ولی این را که بودجه‌مان چقدر شده است، هنوز نمی‌دانیم.

  وی در خصوص برنامه‌های کمیته ملی المپیک برای فدراسیون‌های ورزشی در سال آینده گفت: برنامه داریم تا نشست‌هایی را با فدراسیون‌ها برگزار کنیم. برنامه‌های ما همانند برنامه‌های تلفیقی پیش از بازی‌های آسیایی است و برای فدراسیون‌هایی که شانس کسب سهمیه دارند نیز برنامه ویژه داریم.

  دبیرکل کمیته ملی المپیک تأکید کرد: اولین اولویت ما کسب سهمیه المپیک است و رشته‌هایی که بتوانند این سهمیه را کسب کنند مورد حمایت کمیته ملی المپیک قرار می‌گیرند، چرا که کسب سهمیه برای همه کشورها یک افتخار بزرگ است.

  شهنازی در پایان گفت: بعد از اینکه این برنامه‌های ما محقق شد سراغ افرادی می‌رویم که شانس مدال‌آوری بالاتری دارند و حمایت ویژه‌ای نیز از آنها خواهیم داشت.

  برچسب ها :

  نظرات